×

Wielka zbiórka anty5G okazała się porażką. Organizatorzy zebrali tylko 130 złotych

Międzynarodowe organizacje sprzeciwiające się sieci 5G ogłosiły, że 26 września odbędzie się globalny protest przeciwko tej technologii. Zbiórka anty5G miała pokryć koszty organizacyjne.

Walka z „zabójczą technologią”

Przeciwnicy 5G prześcigają się w domysłach czym tak naprawdę są maszty. Pojawiły się teorie o kontroli umysłu, osłabianiu odporności, a jeszcze inni twierdzą, że 5G i Covid-19 są bezpośrednio powiązane. Zapewne w ciągu kolejnych miesięcy dowiemy się o nowych właściwościach owych przerażających urządzeń.

Zbiórka anty5G

Pomimo tego, że naukowcy udowodnili, że 5G nie jest groźne dla zdrowia to i tak wiele osób uważa te badania za zmanipulowane. Dlatego nie dziwią grupy skupione wokół teorii spiskowych oraz doszukujące się wszędzie „wpływów wielkich korporacji”. Okazuje się jednak, że nie są tak dobrze zorganizowali jakby chcieli.

Zbiórka anty5G nie wypaliła

Zbiórka ruszyła w zeszłym tygodniu na portalu pomagam.pl i jej wyniki zaszokowały zarówno organizatora, jak i zwolenników teorii spiskowych. W teorii na forach anty5G znajdziemy setki ludzi, którzy sprzeciwiają się nowej technologii. Jednakże w praktyce niewiele osób jest w stanie poświęcić swoje finanse tejże idei.

Zbiórka anty5G

28 sierpnia na stronie zbiórki zebrano „aż” 50 złotych na organizację wielkiego marszu przeciwników 5G. Później najwyraźniej sumienie ruszyło innych zwolenników walki z systemem, albowiem na dzień dzisiejszy zebrano 130 złotych od 4 osób w ciągu 9 dni. Twórca zbiórki liczy na sumę 2000 złotych na pokrycie kosztów organizacyjnych.

Zbiórka anty5G

Autorem całej zbiórki jest Nikodem Braun, który prowadzi swój kanał na YouTube i jak sam twierdzi „jest hakerem uczącym się od Anonymous”. Po ostatnich wynikach nie szczędził słów krytyki wobec całego środowiska anty5G, oberwało się także Andrzejowi Dudzie. O dziwo mężczyzna wspomina Andrzeja Leppera:

Wy nie umiecie linka dać, lajka dać, nie umiecie komentarza założyć, ciągle macie to w dupie, ciągle uważacie, że wszystko się za was zrobi. To Andrzej Duda podpisał lewe umowy na tą gównianą technologię 5G i zezwolił tym wszystkim psychopatom, czyli koncernom na to, żeby technologię 5G promować. Walka z systemem jest niebezpieczna, a nikt nie chce skończyć jak Andrzej Lepper.

Jak sądzicie, czy przeciwnikom technologii 5G uda się zebrać odpowiednią sumę?

Może Cię zainteresować