Reklama

Zaprezentowano okładkę „Fify 21”. Internauci nie mają dla niej najmniejszej litości

Zaprezentowano okładkę Fify 21, jednak EA prawdopodobnie nie przewidziało takiej reakcji internautów. A może jednak to sprytna kampania marketingowa?

Zaprezentowano okładkę Fify 21

Zaprezentowano okładkę Fify 21, która ma mieć premierę 9 listopada 2020 roku. Dariusz Szpakowski zapowiada sporo nowości, ale tym razem gracze nie skupiają się na mechanice, a… okładce. Widzimy na niej piłkarza Kyliana Mbappe, jednak jej wykonanie pozostawia sporo do życzenia. Wygląda to na przygotowany w Paincie kolaż zdjęć, najwyraźniej grafik nie miał ochoty bardziej się postarać.

Reklama

Jak widać rewolucyjny styl nie przypadł internautom do gustu. Teraz trwa ogromny wysyp wszelkich przeróbek tejże okładki. Zobaczcie poniżej oryginał, a później zapraszam was do najbardziej intrygujących przeróbek!

Internauci nie mają litości dla okładki

Kreatywność internautów nie zna granic! Od zagranicznych przeróbek, po żarty z doborem zdjęć po wykorzystanie naszych „rodzimych gwiazd piłki nożnej”. Jednak czy można było się spodziewać innego wyniku, gdy legendarna seria dostaje tak…paskudnie wykonaną okładkę?

Przeróbki znajdziemy praktycznie wszędzie – od Twittera po Reddita. Fani nie kryją rozżalenia i punktują boleśnie nowy styl graficzny. Trudno tutaj w jakiś sposób bronić okładki, albowiem nawet dla takiego laika jak ja wygląda ona strasznie amatorsko. Przekonajcie się sami:

Reklama

Która z okładek zdobyła wasze serce?

Reklama