×

Xiaomi prezentuje przezroczysty telewizor. Model jest już dostępny w sprzedaży

Xiaomi wypuściło przezroczysty telewizor, który sprawia niesamowite wrażenie. Cena jest równie powalająca, jak jego wygląd.

Xiaomi prezentuje przezroczysty telewizor

Xiaomi prezentuje przezroczysty telewizor, który zaskakuje wyglądem. Jego panel OLED o przekątnej 55 cali charakteryzuje się statycznym współczynnikiem kontrastu 150000: 1, oferując przy tym wyjątkowo bogatą czerń i niezrównaną jasność. Wykorzystując 93% spektrum kolorów DCI-P3, Mi TV LUX Transparent Edition jest w stanie przywrócić inspirujące kolory, które ożywiają obrazy. Jego 10-bitowy panel wyświetla 1,07 miliarda kombinacji kolorów. To daje bardzo szerokie spektrum kolorów znacznie wykraczające poza to, co może dostrzec ludzkie oko. 

Xiaomi prezentuje przezroczysty telewizor

Mi TV LUX Transparent Edition jest wyposażony w AI Master Smart Engine, wraz z niestandardowym chipem telewizyjnym MediaTek 9650. Użytkownik może także skorzystać z 20 algorytmów optymalizacji lub z dedykowanej optymalizacji dla 5 głównych trybów użytkowania. Urządzenie w inteligentny sposób samo poprawia wyświetlany obraz, aby tworzyć realistyczne obrazy na ekranie. 

https://twitter.com/Garou_Hidalgo/status/1293872992754311168

Cena adekwatna do wyjątkowej obudowy

Mi TV LUX Transparent Edition w kwestii dźwięku obsługuje AI Master for Audio. To umożliwia urządzeniu inteligentne wykrywanie typu odtwarzanej zawartości i wybieranie odpowiedniego trybu audio. Lista obejmuje filmy, muzykę, kanały informacyjne, sport i inne. Dzięki obsłudze Dolby Atmos®️ urządzenie zapewnia wyższą jakość dźwięku. 

Xiaomi prezentuje przezroczysty telewizor

Nowy telewizor od Xiaomi prezentuje niezwykle estetyczny wygląd, który łączy w sobie ultracienki prostokątny ekran o grubości 5,7 mm i okrągłą podstawę tworząc niezwykle realistyczne wrażenia wizualne. Podstawa jest pokryta milimetrowym wykończeniem, które przypomina płyty kompaktowe, doskonale wtapiające się w każde otoczenie.

Telewizor sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w galeriach, muzeach czy teatrach. Niedawno chiński producent prezentował nową lampkę, która nie emituje światła niebieskiego.

Cena wynosi ponad 7 200 dolarów, czyli po przeliczeniu na rodzimą walutę to 26 700 złotych. Czy wart jest tej ceny?

Może Cię zainteresować