×

Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077. I to w bardzo przystępnej cenie

Xbox w wersji Cyberpunk 2077 może być przekonujący dla osób, które nie mogą się doczekać polskiej produkcji. Mowa tutaj o wersji Xbox One X.

Cyberpunkowa konsola

W tym roku czeka nas premiera nie tylko next-genów, ale nie tylko. Na rynku zadebiutuje także Cyberpunk 2077 od polskiego studia CD Projekt RED, który trafi m.in. na nową generację konsol. W kwietniu Microsoft zapowiedział limitowaną edycję Xbox One X z bardzo klimatycznym wyglądem.

O tym, że Microsoft chce wypuścić na rynek limitowaną edycję Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077 dowiedzieliśmy się już w kwietniu. Wtedy też firma udostępniła zwiastun, na którym mogliśmy zobaczyć wygląd specjalnej konsoli. Nie trzeba się obawiać, że konsola będzie tylko dekoracją, bo polska produkcja także pojawi się na Xboxie One.

Wygląd prezentuje się naprawdę nieźle i klimatycznie. Użytkownik Reddita o pseudonimie NightMercy opublikował szereg grafik ukazujących rzeczywisty design sprzętu. Wygląda na to, że sprzęt trafił już w ręce szczęśliwych nabywców albo partnerów marki. Trzeba przyznać, że konsola wygląda naprawdę “cyberpunkowo” i może nie wszystkim przypaść do gustu. Specjalna grafika na górnej części konsoli jest fluorescencyjna i będzie świecić w ciemnościach. Zmieniono także kolor lampki LED na przednim panelu.

Xbox w wersji Cyberpunk 2077
Xbox w wersji Cyberpunk 2077
Xbox w wersji Cyberpunk 2077

Xbox w wersji Cyberpunk 2077

Limitowana wersja Xbox One X z motywem Cyberpunk 2077 jest już dostępna do kupienia w sklepie Microsoftu. Jednak o dziwo cena nie odstrasza, albowiem za cenę 1399 zł otrzymamy:

  • konsolę z klimatycznym wzorem, 
  • kontroler, 
  • grę Cyberpunk 2077 (do pobrania od 17 września), 
  • miesiąc Xbox Game Pass Ultimate.

Można też dobrać do zestawu drugi kontroler z ceną obniżoną o 20 proc. i Xbox Live Gold taniej o 40 procent. Upiększony pad (z Cyberpunka) po rabacie kupimy za 207 zł, zwykły pad za 183 zł, a 6-miesięczny abonament za 90 zł. Na zakup trzeba się jednak szybko decydować, gdyż zestaw w tej limitowanej edycji stanowi nie lada gratkę dla kolekcjonerów.

Co myślicie o wyglądzie konsoli?

Może Cię zainteresować