×

Mi Band 5 oficjalnie zaprezentowany! Ruszyła wyprzedaż w polskich sklepach Xiaomi

Wyprzedaż w sklepach Xiaomi. Po atrakcyjnej cenie można kupić naprawdę ciekawe sprzęty, w tym inteligentny odkurzacz z funkcją mopowania. Tymczasem zagranicą oficjalnie ruszyła sprzedaż Mi Band 5.

Mi Band 5 – nowa opaska już w sprzedaży!

Przed długim weekendem Xiaomi oficjalnie zaprezentowało nową generację opaski czyli Mi Band 5 i zaczęła się także wyprzedaż w sklepach Xiaomi. Już wcześniej w Internecie pojawi się przecieki odnośnie wyglądu i funkcjonalności sprzętu. 

Na prezentacji potwierdzono m.in. to, że opaska dostępna będzie w czterech wariantach kolorystycznych. Zostało wprowadzonych także kilka usprawnień, w tym większy ekran (przekątna 1,1 cala) czy czujnik natlenienia krwi, a także 5 nowych trybów sportowych. Okazuje się, że nowa opaska ma pracować na baterii od 14 do 20 dni i kosztuje 189 juanów (ok. 105 zł) w wersji podstawowej lub za 229 juanów (ok. 127 zł) w wersji z NFC.

Xiaomi Mi Band 5 zadebiutował 12 czerwca w Chinach. Nie wiadomo jeszcze, kiedy gadżet trafi na polski rynek. Warto jednak zainteresować się wyprzedażą sprzętu, która ruszyła właśnie w polskich sklepach Xiaomi.

Wyprzedaż w sklepach Xiaomi

Wyprzedaż w sklepach Xiaomi

Sprzęty chińskiej marki zyskują coraz większą popularność. Cieszą się one m.in wytrzymałością i niską ceną. Xiaomi Polska właśnie zorganizował wyprzedaż sprzętu. W korzystnej cenie można zakupić:

  • Smartfony Redmi Note 9. Są one dostępne w cenie 799 zł (za wariant 3/64GB) oraz 899 zł (za wariant 4/128GB);
  • Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C. Jest to inteligentny odkurzacz z funkcją mopowania. Jego koszt wynosi 1099 zł;
  • Mi Smart Band 4. Najpopularniejszą opaskę sportową można dostać za 119zł.

Powyższe sprzęty można zamówić na mi-home.pl, mimarkt.pl, mi-store.pl i online w sieciach Komputronik, Media Expert, Media Markt, NEONET, RTV EURO AGD oraz x-kom.

Promocja trwa do 15 do 21 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Wyprzedaż w sklepach Xiaomi

Źródła: gadzetomania.pl, mi-home.pl
Fotografie: mi-home.pl

Może Cię zainteresować