×

Olbrzymi wyciek z Apple! Prawdopodobnie tak będzie wyglądać nowy iPhone 12

Apple pilnie strzeże swoich sekretów, jednak wygląda na to, że wygląd iPhone 12 trafił do internetu. Szykuje się mała rewolucja w designie?

Coraz częstsze wycieki o produktach Apple’a

Wygląd iPhone 12 pozostawał tajemnicą. Aż do teraz. Apple wydaje się twierdzą nie do zdobycia jeśli chodzi o wszelkie plotki i „przecieki”. Jednakże na temat samego iPhone’a 12 dowiedzieliśmy się bardzo dużo w pierwszej połowie 2020 roku. Najwyraźniej „fortyfikacje” jabłka powoli topnieją. To poniekąd popsuło plany Apple, który zaplanował oficjalną prezentację na jesień.

Wygląd iPhone 12

Jak dotąd wiemy, że pojawią się cztery nowe modele iPhone’ów (oprócz iPhone’a SE, który został wprowadzony na rynek w kwietniu). Prawdopodobnie wszystkie cztery modele będą miały wyświetlacze OLED i obsługę sieci 5G. Prawdopodobnie iPhone 12 będzie kosztował od 649 USD (2578 złotych). Niedawno do sieci trafiły zdjęcia, które najpewniej ukazują jak będzie wyglądał nowy iPhone.

Wygląd iPhone 12 wyciekł do sieci?

W ostatni weekend dystrybutor Apple z Nowej Zelandii, JinStore, udostępnił serię zdjęć, które wydają się przedstawiać fizyczne formy czterech modeli iPhone’a 12. Poprzednie pogłoski głosiły, że będzie to 5,4-calowy iPhone 12, dwa 6,1-calowe modele i 6,7-calowy iPhone 12 Pro Max. Nie można ich jednak uznać za w pełni wiarygodne informacje. Jednakże wydaje się, że one potwierdzają to, co słyszeliśmy z innych źródeł:

https://twitter.com/Jin_Store/status/1272051020550430722

Wyciekły także wstępne rysunki designerskie:

https://twitter.com/Jin_Store/status/1272171172994494469

Jak sugeruje kilka raportów, nowe modele iPhone’a cofną się od zaokrąglonych krawędzi najnowszych wydań, w tym iPhone’a 11, i będą miały płaskie krawędzie podobne do wygląd iPhone’a 4 i iPhone’a 5. Najważniejsze elementy konstrukcyjne wydają się w większości niezmienione, w tym umieszczenie aparatu i wycięcie, w którym znajduje się przedni aparat i czujniki Face ID. Dodatkowo firma zwiększy znacząco pojemność baterii nowych iPhone’ów do ponad 4400 mAh. Poprzednie modele miały skromne 3046 mAh, co jest naprawdę słabym wynikiem.

Co sądzicie o takim wyglądzie iPhone 12? Czy powrót do „klasycznych” kształtów okaże się strzałem w dziesiątkę?

Źródła: dailyweb.pl, bgr.com
Fotografie: twitter.com

Może Cię zainteresować