×

Dużo światełek dla fanów RGB. Corsair prezentuje wieże iCUE LT100

Wieże iCUE LT100 to idealne rozwiązanie dla wszystkich graczy, którzy uwielbiają mieć dużo światła na swoim stanowisku. Posiadają bardzo rozbudowane opcje!

Czym są wieże iCUE LT100?

Premierowe rozwiązania przygotowane przez kalifornijskiego producenta stanowią rozszerzenie ekosystemu oferującego podświetlenie LED RGB. Steruje się nim przy użyciu oprogramowania CORSAIR iCUE. LT100 pojawiło się w formie zestawu startowego złożonego z dwóch aluminiowych wieży. Każda posiada 46 diod LED RGB z możliwością pełnej konfiguracji pojedynczej diody. Są one zamontowane w odwracalnej orientacji pozwalającej wybrać między intensywniejszym (przód) lub bardziej subtelnym (tył) oświetleniem. Ponadto, jest także opcja dokupienia zestawu rozszerzającego, który umożliwia tworzenie jeszcze bardziej zaawansowanych i rozświetlonych stanowisk.

Wieże iCUE LT100

Każda wieża iCUE LT100 ma 42 cm wysokości. Po podłączeniu do komputera, LT100 automatycznie łączy się z oprogramowaniem CORSAIR iCUE. Umożliwia to na bieżąco dopasowywać i rozpraszać kolory diod. Dzięki temu użytkownik osiągnie efekt rozlewania się akcji gry wokół całego stanowiska gracza lub przeniesie odtwarzane multimedia poza krawędzie ekranu monitora. Premierowy ambient może służyć także do wizualizacji dźwięku w celu wzbogacenia wrażeń w trakcie słuchania muzyki. Co więcej, LT100 oferuje prawie nieograniczone możliwości konfiguracji. To pozwala uzyskać wyjątkowe efekty kolorystyczne stanowiące uzupełnienie dla pozostałych produktów CORSAIR wyposażonych w LED RGB.

Wieże iCUE LT100

Wystarczy podłączyć!

iCUE LT100 zapewnia efektowne oświetlenie nawet bez połączenia z oprogramowaniem tworzonym przez kalifornijskiego producenta. Wystarczy nacisnąć dedykowany przycisk na obudowie odpowiednią liczbę razy, aby wybrać jeden z jedenastu gotowych profili efektów świetlnych. Dodatkowo, zestaw startowy zawiera odłączany uchwyt na zestaw słuchawkowy. To idealne miejsce dla słuchawek w momencie, gdy z nich nie korzystamy. Każdy zestaw rozszerzający zawiera jedną dodatkową wieżę, którą można połączyć z maksymalnie trzema innymi wieżami. Umożliwia to stworzenie pokazu świetlnego złożonego z aż z 184 diod LED RGB. Co więcej, LT100 można zsynchronizować z innymi produktami wspieranymi przez Corsair iCUE, takimi jak taśmy LED iCUE LS100, urządzenia peryferyjne (np. klawiatura) czy podzespoły komputerowe (np. wentylatory).

Wieże iCUE LT100

Dostępność, gwarancja i ceny

iCUE LT100 zestaw startowy oraz rozszerzony są już dostępne w sprzedaży w sklepie internetowym firmy CORSAIR. Do Polski trafią do najpopularniejszych sklepów ze sprzętem komputerowym do końca lipca. Sugerowana cena detaliczna będzie wynosić 599 PLN za zestaw startowy oraz 299 PLN za rozszerzenie.

Oba produkty amerykańskiego producenta są objęte dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.

Może Cię zainteresować