×

Oszuści handlują „specjalną tarczą przed 5G”. Tak naprawdę to zwykłe pendrive’y

Urządzenia anty-5G to idealne narzędzie do walki ze „zgubnym wpływem” tejże sieci. Okazuje się jednak, że za 300 funtów dostajemy sprzęt z Chin.

Urządzenia anty-5G

Urządzenia anty-5G pojawiły się na wyspach brytyjskich. Jedno takie cudo kosztuje 283,00 £ (około 1400 zł), a zestaw 3 urządzeń dla ciebie i rodziny tylko 799,00 £ (3950 zł). Poczytajmy wspólnie jakie rewelacje obiecuje producent:

Klucz USB 5GBioShield zapewnia ochronę domu i rodziny dzięki noszonemu holograficznemu nanowarstwowemu katalizatorowi. Można go nosić lub umieścić w pobliżu smartfona lub innego urządzenia elektrycznego, radiacyjnego lub emitującego EMF.

Urządzenia anty-5G

Poprzez proces oscylacji kwantowej klucz USB 5GBioShield równoważy i reharmonizuje niepokojące częstotliwości. Wynika to z mgły elektrycznej indukowanej przez urządzenia, takie jak laptopy, telefony bezprzewodowe, Wi-Fi, tablety itp.

Klucz USB 5GBioShield emituje dużą liczbę częstotliwości siły życiowej, co sprzyja ogólnej rewitalizacji ciała. Dodatkowo dostosowując je odpowiednio do zdolności absorpcyjnej każdej osoby.

Okazuje się jednak, że „magiczne USB” nie działa (czy ktoś to mógł przewidzieć!?) i do tego jest produkowane w Chinach.

Urządzenia anty-5G

Zarabianie na strachu i dezinformacji

Firma zajmująca się bezpieczeństwem sieci oraz testami bezpieczeństwa Pen Test Partners postanowiła sprawdzić magiczne urządzenie. Okazało się, że jedyne co w nim niezwykłego to fakt, że ktoś był w stanie uwierzyć w jego właściwości. To najzwyklejsze USB do tego o pojemności… 128 MB. A badania obejmowały naprawdę zakrojoną skalę: od samej konstrukcji urządzenia po dokładne testy samej właściwości pamięci masowej.

Okazuje się także, że 5GBioShield został polecony przez członka komitetu doradczego 5G Rady Miasta Glastonbury Tony’ego Halla. Wezwał on także do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie 5G. Zarzeka się że urządzenie mu pomaga i zachęca do jego kupna! Miasto jest znane na całym świecie jako gospodarz corocznego festiwalu Glastonbury. Wielka Brytania ma spory problem z nową technologią. Ostatnio w mediach pojawiły się informację, że pod presją USA Wielka Brytania wycofa sprzęt Huawei z sieci 5G. Chodzi o bezpieczeństwo narodowe.

Firma jednak broni się przed zarzutami oszustwa. Uważają, że ich urządzenia działają, a koszt jest adekwatny do produkcji.

Źródła: 5gbioshield.com, www.theverge.com, www.dobreprogramy.pl, www.bbc.com, www.pentestpartners.com
Fotografie: 5gbioshield.com

Może Cię zainteresować