Na podbój Anglii! Mamy oficjalny trailer Assassin’s Creed Valhalla!

Trailer Assassin’s Creed Valhalla nareszcie ujrzał światło dzienne! O samej grze nie dowiedzieliśmy się z niego niczego, ale już pojawiają się informacje.

Trailer Assassin’s Creed Valhalla

Wczorajsza niezwykła zapowiedź najnowszej odsłony Assassin’s Creed rozgrzała serca graczy na całym świecie. Dzisiaj o godzinie 16:45 na oficjalnych kanałach Ubisoftu pojawił się długo wyczekiwane wideo. Na materiale nie zabrakło brutalnej walki wręcz, desantu morskiego oraz słynnego ostrza. Całość prezentuje się świetnie i miejmy nadzieję, że rozgrywka będzie równie cudna jak materiał promocyjny. Co prawda nie zobaczyliśmy samej gry, ale wydawca już zaczął się dzielić zdjęciami zrobionymi w AC:Valhalla oraz informacjami o nowościach.

Trailer Assassin's Creed Valhalla

Pierwsze informacje o grze

Twórcy potwierdzają, że zostanie położony większy nacisk na elementy RPG, a w grze pojawi się wioska, którą będziemy sami ulepszać. Otrzymamy dostęp do kowala, rozbudowanej kuźni czy tatuatora. Widać, że gracz będzie miał spore możliwości wykreowania wyglądu głównego bohatera.

Trailer Assassin's Creed Valhalla

Ponownie w nasze ręce trafi spora ilość broni oraz pancerzy, oczywiście w klimatach Skandynawii. Na załączonych screenach dominują topory, choć w rzeczywistości wikingowie doceniali bardziej miecze. Na szczęście tych także nie zabraknie. Pojawiły się także informacje, że będzie można werbować najemników tworzonych przez innych graczy.

Zapowiedziano, że do sprzedaży trafią 3 różne wydania. Do wyboru mamy:

  • Złota: zawiera grę oraz przepustkę sezonową do kolejnych DLC.
  • Ultimate: będzie zawierać unikatowe możliwości personalizacji wyglądu postaci oraz drakkara. Do tego otrzymamy specjalne wzmocnienia do broni oraz pancerza.
  • Kolekcjonerska: będzie dostępna wyłącznie w Ubisoft Store. Będzie zawierać wyjątkową replikę Eivor z drakkarem o wysokości 30 cm, a płyta z grą będzie znajdować się w steelbooku. W skład edycji wejdzie także pudełko kolekcjonerskie, certyfikat autentyczności, wikiński posążek Eivora z jego krukiem oraz duńskim toporem. Z pomniejszych elementów nabywca otrzyma unikatowe litografie, ścieżka dźwiękowa z gry. A wszystko to zamknięte w stylowym pudełku kolekcjonerskim.

Gra pojawi się na PC, PS4 i Xbox One oraz na konsolach nowej generacji. Nowym AC mamy się także cieszyć korzystając z usługi Google Stadia.

Premiera zaplanowana jest na koniec tego roku. Jesteście gotowi walczyć za Odyna?