×

Gra Total War Saga: Troy będzie darmowa w dniu premiery na Epic Store!

Total War Saga: Troy pojawi się już niedługo w sklepie Epic Store. Dodatkowo przez 24 godziny będzie on dostępny całkowicie za darmo!

Zupełnie za darmo!

Total War Saga: Troy to drugi już spin-off serii Total War. Tym razem gracze wezmą udział w wojnie trojańskiej. Będziemy mieli możliwość wcielenia się w jedną ze stron konfliktu: wojska Troi lub nacierającą na miasto armię grecką. Naszym zadaniem będzie poprowadzić naszych wojowników do zwycięstwa.

Total War Saga Troy

Firma Sega ujawniła datę premiery Total War Saga: Troy. Produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych 13 sierpnia bieżącego roku. Tego dnia trafi wyłącznie do Epic Games Store. Co jednak najciekawsze, od momentu debiutu tytuł ten będzie dostępny za darmo, ale… przez 24 godziny od momentu premiery. Gracze, którzy w tym czasie dodadzą grę do swojej kolekcji, będą mogli zachować ją na zawsze!

https://twitter.com/totalwar/status/1267818286361612289

Tytuł ekskluzywny

Gra będzie przez rok tytułem ekskluzywnym dla Epic Games Store. W związku z tym produkcja na Steam trafi dopiero 13 sierpnia 2021 roku. Studio Creative Assembly wystosowało specjalny list do fanów, w którym tłumaczy się z podjętej decyzji. Gracze jednak wyrazili spore oburzenie, głównie dlatego, że na Steam mamy specjalny launcher, który umożliwia odpalenie każdej części Total War zainstalowanej na komputerze.

Natomiast poniżej można obejrzeć nowy, klimatyczny zwiastun. Gotowi odbić lub obronić Helenę?

https://www.youtube.com/watch?v=sNOQLqbjwgs&feature=emb_title
Źródła: www.gry-online.pl, cdaction.pl, planetagracza.pl

Może Cię zainteresować