×

Klimatyczny zwiastun fabularny The Elder Scrolls Online: Greymoor. Wampiry wychodzą z cienia

TESO: Greymoor to najnowszy dodatek do popularnego MMO osadzonego w świecie The Elder Scrolls. Tym razem wampiry wychodzą z ukrycia.

Co wprowadza TESO: Greymoor?

TESO: Greymoor skupi się na temacie wiedźm, wilkołaków, wampirów i gigantów. Nowa fabuła związana z krwiopijcami będzie też powiązana z dwoma mniejszymi DLC, które gracze otrzymają w sierpniu i listopadzie. Greymoor zabierze nas do zachodniej części prowincji Skyrim na tysiąc lat przed wydarzeniami ukazanymi w The Elder Scrolls V: Skyrim. Gracze będą musieli powstrzymać wampirzego lorda chcącego zniewolić Tamriel. Gracze zwiedzą nieznane dotąd rejony Skyrim, a wampiry otrzymają nowe zdolności.

TESO Greymoor

W produkcji zawita także nowa funkcja rozgrywki – Antyki. Dzięki niej będziemy mieli możliwość wcielenia się w archeologa i szukania różnego rodzaju artefaktów. Dodatkowo do gry trafi również rajd, czyli nowy rodzaj publicznych wydarzeń – ponadnaturalne burze, a także przerobiona zostanie linia umiejętności powiązana z wampirami.

Zwiastun fabularny dodatku

Bethesda przygotowała bardzo klimatyczny zwiastun rozszerzenia. The Elder Scrolls Online: Greymoor trafi do cyfrowej dystrybucji już 26 maja na PC. Natomiast trochę dłużej poczekamy na konsolową premierę. Dodatek trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One dopiero 9 czerwca 2020 roku.

Warto wspomnieć, że The Elder Scrolls Online nie wymaga abonamentu. Aby rozpocząć zabawę z tym MMO wystarczy któryś z jego pudełkowych czy cyfrowych edycji.

Źródła: www.gry-online.pl, www.ppe.pl
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować