×

Ta aplikacja pomoże ci kontrolować spożycie alkoholu na imprezie

Less – Alcohol Tracker to wyjątkowa aplikacja, która pomaga w całonocnym imprezowaniu. Co prawda do domu nas nie odwiezie, ale pozwoli kontrolować nasz stan, abyśmy sami do niego dotarli.

Less – Alcohol Tracker pomaga w piciu z głową

Jeśli zdarza wam się trafić na imprezy na których sobie nie „żałujecie” alkoholu, to warto rozważyć Less – Alcohol Tracker. To całkiem przydatna apka, która pomoże wam w kontrolowaniu ilości spożytych trunków i sprawi, że następny poranek będzie „lżejszy”. Na początku konfiguracji prosi ona użytkownika o podanie kilku informacji. Chodzi o naszą kulturę picia, obyczaje w trakcie zabawy czy w jakim celu zainstalowaliśmy aplikację.

Less - Alcohol Tracker

Nie chodzi tutaj jednak o szpiegowanie czy ocenianie użytkownika, ale o dobranie odpowiednich porad względem niego. W trakcie spożycia użytkownik na bieżąco uzupełnia ile i jakiego alkoholu wypił. Dzięki temu Less przelicza to na nasze „możliwości”, pokazuje spożyte kalorie czy nawet przekazuje informację ile pieniędzy „przepiliśmy.” Mamy także porady w jaki sposób się zachowywać w konkretnych sytuacjach (np. namawianie ze strony znajomych z cyklu „ze mną się nie napijesz!?”).

Profesjonalne porady od ekspertów

Warto wspomnieć, że Less zapisuje wprowadzane dane, co umożliwia stały podgląd naszych przygód z alkoholem. Ma to pomagać w określaniu czy mamy z nim jakiś problem oraz jak wiele funduszy przeznaczamy na alkohol. Wewnątrz aplikacji znajdziemy też profesjonalne poradniki czy artykuły o zgubnych skutkach nadużywania alkoholu. Twórcy umieścili tam także przepisy na drinki bezalkoholowe.

Obecnie Less – Alcohol Tracker jest wyłącznie dostępny dla użytkowników iPhone’ów. Jednak na Androidzie także znajdziemy podobne aplikacje.

Źródła: antyapps.pl, apps.apple.com

Może Cię zainteresować