×

Ta drukarka pozwoli ci na tworzenie tymczasowych tatuaży. I to bezboleśnie!

Specjalna drukarka do tatuaży w postaci Printer S umożliwia tymczasowe sprawdzenie wzoru przed jego faktycznym wytatuowaniem. I to całkowicie bezboleśnie!

Specjalna drukarka do tatuaży

Chcesz zrobić tatuaż, ale boisz się, że tego pożałujesz? Ewentualnie zastanawiasz się, czy imię twojej obecnej dziewczyny to dobry pomysł? A może epicki smok na pół ramienia nie będzie tak dobrze wyglądał, jak w twoich wyobrażeniach?

Na szczęście przy pomocy drukarki tatuaży Prinker S, sprawdzisz czy tatuaże na twojej skórze będą wyglądać estetycznie. I to całkowicie bezboleśnie! Wszystko, co musisz zrobić, to sparować urządzenie z aplikacją Prinker, która zapewni dostęp do szeregu projektów, od zabawnych postaci z kreskówek po bardziej ogólne symbole.

Specjalny tusz i brak igieł

Tatuaże wytrzymują 24 godziny i są całkowicie odporne na wodę. Co prawda są wyłącznie tymczasowe, jednakże ich ogromną zaletą jest to, że ich wykonanie jest całkowicie bezbolesne i wolne od igieł. Sprzęt wykorzystuje także atrament kosmetyczny zgodny z FDA, wodoodporny i bezpieczny dla wszystkich grup wiekowych, w tym dla dzieci.

Specjalna drukarka do tatuaży

Co więcej, zestaw jest wyposażony w czarne i kolorowe atramenty, co pozwala na naprawdę kreatywne tworzenie projektów. Aplikacja pozwala także stworzyć własne projekty tatuażów lub dokonanie wyboru spośród ponad 5000 dostępnych wydruków.

Stworzenie tatuażu trwa kilka minut

Po sparowaniu drukarki z telefonem i przesłaniu wybranego wzoru do telefonu, czekamy kilka chwil, aby urządzenie go przygotowało. Możesz także przesłać swój wybrany projekt do aplikacji lub naszkicować coś własnego.

Następnie, po wybraniu projektu, wystarczy spryskać skórę odrobiną podkładu, a na końcu płynnym ruchem przejeżdżamy w miejscu docelowym dla tatuażu i gotowe!

Sprzęt jest dostępny do zakupu za pośrednictwem strony. Obecnie kosztuje on 259.99 dolarów czyli około 975 złotych.

Źródła: shop.mashable.com
Fotografie: shop.mashable.com