Sony zaprezentuje swoje gry w połowie czerwca? Pewne źródła to potwierdzają

Sony zaprezentuje swoje gry w połowie przyszłego miesiąca. Takie stwierdzenie padło z ust jednego z dziennikarzy podczas jednego z podcastów na YouTube.

Kiedy zobaczymy PS5?

Sony zaprezentuje swoje gry w połowie czerwca? Te plotki krążą już od jakiegoś czasu. Pomimo, że Jim Ryan, Prezes Sony Interactive Entertainment na początku kwietnia zarzekał się, że PS5 będzie miało premierę na Boże Narodzenie 2020, to wciąż nie widzieliśmy konsoli w działaniu. A konkurencja nie śpi i w walce PR-owej górą był Xbox. Do czasu ostatniej prezentacji, która mocno ostudziła graczy.

Sony zaprezentuje swoje gry

Sony zaprezentuje swoje gry w połowie czerwca?

Microsoft ostatnio próbował zaprezentować możliwości Xbox Series X, jednak nie wyszło mu to najlepiej. Zamiast obfitych w gameplay materiału, otrzymaliśmy przygotowane prasówki marketingowe. Sony mogłoby to idealnie wykorzystać w „kontrataku PR-owym” i zaprezentować się z dużo lepszej strony. Według najnowszych plotek prezentacja gier na PS5 miała się odbyć już w tym miesiącu. Mówił o nich jakiś czas temu Jeffrey Grubb z GamesBeat. Uważał także, że obecna pandemia jest winna temu, że prezentacja została przesunięta o miesiąc.

Teraz te same plotki potwierdza inny dziennikarz Jason Schreier z Bloomberg News. Znany jest on z tego, że niejednokrotnie dostarcza rzetelne informacje, co jest związane z jego dobrymi kontaktami z producentami konsol. On także twierdzi, że pokaz gier na PS5 będzie miał miejsce w połowie kwietnia. Miało to miejsce w trakcie podcastu Press Start Podcast (od 39:35).

Myślicie, że te plotki będą prawdziwe?