Reklama

SOHO Line H31 to telefon stacjonarny dla małych i średnich firm

SOHO Line H31 to najnowsza propozycja skierowana głównie do przedsiębiorców. Według producenta niektórzy cenią „stacjonarność” telefonu.

Powrót do klasycznych rozwiązań

SOHO Line H31 to powrót do dawnego, klasycznego telefonu stacjonarnego. jednakże z pewnymi wyjątkami. Umożliwia on włożenie karty SIM oraz posiada kilka dodatkowych funkcji takich jak budzik radio FM, dyktafon czy kalendarz. Bateria o pojemności 800 mAh umożliwi wielodniowe działania oraz na kilka godzin ciągłych rozmów. Odczytamy na nim także SMS-y.

Reklama
SOHO Line H31

Polski producent celuje w użytkowników, którzy doceniają posiadanie telefonu w konkretnym miejscu. Jak tłumaczy Piotr Spychalski, dyrektor sprzedaży mPTech (właściciel marek myPhone, Hammer):

Model myPhone Soho Line H31 z licznymi funkcjami biurowymi, jest dedykowany tym klientom, którzy w dalszym ciągu chcą mieć telefon stacjonarny, a jednocześnie cenią sobie swobodę w doborze dostawcy usług czy usytuowania telefonu. Aby z niego korzystać, nie trzeba bowiem montować przyłącza i prowadzić kabli, wystarczy jedynie podpisanie umowy z operatorem komórkowym. Co więcej, z takiego telefonu można korzystać praktycznie wszędzie, więc można go przenosić tam, gdzie tylko chcemy.

SOHO Line H31

Telefon w dużej mierze przypomina modele skierowane do osób starszych lub nieprzekonanych do smartfonów. Pracuje w sieci 3G i 2G. Posiada moduł BT umożliwiający korzystanie z zestawu słuchawkowego BT.

Za urządzenie zapłacimy 249 zł i jest już dostępne w oficjalnym sklepie producenta.

Reklama