×

Smartwatch Amazfit Ares deklasuje konkurencję możliwościami. A do tego cena jest bardzo przystępna

Smartwatch Amazfit Ares będzie mocnym konkuretem dla innych gadżetów sportowych! Mnogość opcji, wytrzymałośc oraz cena może go uczynić liderem sprzedaży.

Smartwatch Amazfit Ares to idealny przyjaciel dla osób aktywnych

Smartwatch Amazfit Ares od firmy Xiaomi będzie czarnym koniem sprzedaży! W kwestii wyglądu postawiono na klasyczną tarcze w kształcie ośmiokąta. Spoczywa na nim 1,28 calowy ekran dotykowy o rozdzielczości obrazu 176×176 pikseli, a panel chroni szkło Gorilla Glass 3. Spełnia normy 5 ATM, co oznacza, że można go zabrać na basen. Jednakże nie zaleca się nurkowanie z nim na większe głębokości niż użytkowe zbiorniki kąpielowe. Sama wytrzymałość jednak pozwala na zabranie go góry oraz inne rejony, gdzie klasyczne smartwatche lepiej nie zabierać.

Smartwatch Amazfit Ares

Dodatkowo na pokładzie znajduje się nawigacja GPS, która pozwoli na zlokalizowanie nas podczas wędrówki. Obsługuje aż 70 trybów sportowych, gdzie oprócz klasycznych sportów znadjdziemy balet, kręgle, squash, boks czy taekwondo. Do tego dochodzi także dostęp do platformy Firstbeat, monitor pracy serca i snu. Producent zapewnia, że bateria o pojemności 200 mAh wystarczy do nieprzerwanego, dwutygodniowego działania. Ładowanie jej ma się zamykać w czasie 2 godzin. Jest on kompatybilny z systemami Android 5.0+ oraz iOS 10+, a łączność zapewnia Bluetooth 4.2 (BLE).

Cena to 499 yuanów co w przeliczeniu na złotówki wynosi około 290 zł.

Źródła: www.gsmmaniak.pl, www.benchmark.pl, www.tabletowo.pl

Może Cię zainteresować