×

LG prezentuje bezprzewodowe słuchawki douszne, które usuwają bakterie

Słuchawki LG usuwają bakterie za pomocą etui. To całkiem przyjemna i przede wszystkim zdrowa opcja dla aktywnych użytkowników.

Słuchawki LG usuwają bakterie

Słuchawki LG usuwają bakterie dzięki zastosowaniu światła. Wszystko to dzięki etui, które nie tylko pozwala bezpiecznie przechowywać i wygodnie ładować słuchawki, ale także zwiększa higienę ich użytkowania za pomocą technologii UVnano. Etui firmy LG wyposażone jest w źródło światła ultrafioletowego, które eliminuje większość bakterii. Z myślą o komforcie użytkowników wkładki słuchawek wykonane są z nietoksycznego, hipoalergicznego żelu silikonowego. Korzystanie z dezynfekcji jest niezwykle proste. Wystarczy pierwsze dziesięć minut ładowania w etui podłączonym do zasilania, aby słuchawki zostały oczyszczone z bakterii.

Wzbogacone efekty przestrzenne

Słuchawki wyposażone w technologię HSP (Headphone Spatial Processing) firmy Meridian Audio. HSP oparta jest na cyfrowym przetwarzaniu sygnałów, doskonalonym przez Meridian od ponad 25 lat. Pozwala zarówno na odtworzenie realistycznej sceny dźwiękowej i symulowanie doznań uzyskiwanych przy użyciu rzeczywistych głośników. Nie ma także problemu z uzyskaniem nieskazitelnej czystości wokalu. Stwarza efekt całkowitego otoczenia słuchacza dźwiękiem.

Firma LG dąży do zapewnienia najlepszej jakości dźwięku jak największej grupie konsumentów. Wprowadzając nowe słuchawki douszne TONE Free, poszerzamy zakres pomyślnej współpracy z firmą Meridian Audio

Park Hyung-woo, szef pionu biznesowego audio i wideo w dziale LG Home Entertainment
Słuchawki LG usuwają bakterie

Personalizacja w kwestii dźwięku

W obu modelach słuchawek TONE Free dostępne są ustawienia korektora dźwięku. Mamy także możliwość ich indywidualnego regulowania oraz dostępne są czterema unikalne ustawienia wstępne opracowane przez Meridian. Dopasowane wkładki douszne skutecznie blokują większość rozpraszających odgłosów z otoczenia. Natomiast tryb Ambient Sound, włączany poprzez naciśnięcie słuchawek, pozwala usłyszeć to, co dzieje się wokół.

Gdy brakuje czasu na pełne ładowanie z pomocą przychodzi szybsza opcja, która pozwala na odbiór muzyki nawet przez godzinę już po pięciu minutach od umieszczenia słuchawek w kompaktowym etui. Po pełnym naładowaniu obydwa nowe modele mogą pracować przez sześć godzin. Akumulator wbudowany w etui UVnano pozwala natomiast na aż trzykrotne, pełne naładowanie słuchawek. Dzięki temu urządzenie może pracować nawet do 18 godzin dziennie.

Zwiększona trwałość oraz użyteczność

Oba modele spełniają wymagania kategorii ochronnej IPX4, co oznacza, że są odporne na zachlapanie wodą, deszcz oraz pot. Wyposażone są też w funkcję sterowania głosowego, co zapewnia wygodny dostęp do Asystenta Google albo asystentki Siri w podłączonym smartfonie. Intuicyjne przyciski dotykowe wbudowane w każdą ze słuchawek pozwalają na włączanie lub wstrzymywanie odtwarzania, pomijanie wybranych utworów i regulowanie głośności bez konieczności sięgania po telefon.

Tworząc dźwiękową tożsamość nowej serii słuchawek LG TONE Free, wykorzystaliśmy całe nasze doświadczenie oraz wiedzę. Słuchawki LG TONE to wyraźny krok naprzód w dziedzinie innowacji audio i walorów użytkowych. Spełniają one wymagania konsumentów z całego świata, oczekujących wysokiej jakości dźwięku oraz wygody w każdej sytuacji – w domu, samochodzie, środkach transportu publicznego czy na siłowni

John Buchanan, dyrektor generalny firmy Meridian Audio
Słuchawki LG usuwają bakterie

Dostępność sprzętu

Słuchawki HBS-FN6 oraz HBS-FN4 dostępne są w kluczowych krajach Europy oraz w Ameryce od lipca 2020 r., a następnie będą trafiać na kolejne rynki. W Polsce model HBS-FN4, w kolorze białym oraz czarnym. Jeśli jesteście zainteresowani to możecie je już nabyć w sklepie online LG oraz w sieci Media Expert. Natomiast słuchawki HBS-FN6, w kolorze białym oraz czarnym, pojawią się w naszym kraju w sierpniu, również w LG Brand Store, sklepie online LG oraz w Media Expert.

Źródła: Informacja prasowa
Fotografie: Informacja prasowa

Może Cię zainteresować