×

Samsung AirDresser odświeży i wyprasuje ubrania w naszej szafie

Samsung AirDresser to ciekawa propozycja dla wszystkich użytkowników delikatnych ubrań. Pozwala na bezpieczne odświeżanie nawet delikatnych tkanin.

Samsung AirDresser

Najnowsza propozycja od koreańskiego producenta świetnie nadaje się dla osób, które chcą oszczędzić czas oraz pieniądze na pralni specjalistycznej. Niezwykłe urządzenie potrafi odświeżyć wszelkie tkaniny:

Nowa szafa odświeżająca AirDresser to urządzenie dla każdego, kto ceni sobie doskonały wygląd na co dzień. Pozwala odświeżyć wiele rodzajów ubrań szybko i wygodnie w domu – bez konieczności częstych i zajmujących czas wizyt w pralni. Zadba również o delikatne tkaniny, takie jak jedwab czy kaszmir. Zobacz, jak AirDresser troszczy się o Twoje rzeczy.

Samsung AirDresse

Producent zachwala także minimalistyczny design, który wkomponuje się w każdą przestrzeń. Nie ważne czy to wasze biuro czy domowa sypialnia. AirDresser likwiduje z pomocą specjalistycznego programu wszelkie wirusy, bakterie, alergeny i inne zarazki z ubrań. Skuteczność wynosi 99,9%. Nie potwierdzono skuteczności przeciwko koronawirusowi, jednak na stronie Samsunga widnieje informacja, że ta kwestia będzie znana w czerwcu.

Wśród pozostałych funkcji znajdziemy: Wygładzanie zagnieceń, usuwanie nieprzyjemnych zapachów, aromatyzacja czy bezpieczne suszenie. Wszelkie opcje możemy ustawiać z pomocą naszego telefonu. Wielką zaletą tego urządzenia jest sposób podłączenia oraz aktywacji:

Szafa odświeżająca AirDresser nie wymaga podłączenia do wody i odpływu, dzięki czemu możesz postawić ją w dowolnym miejscu w domu lub w biurze.

Delikatne tkaniny

Samsung zapewnia, że urządzenie zadba nawet o najbardziej delikatne tkaniny oraz ubrania. Specjalistyczne programy pomogą w zadbaniu o każdy możliwy rodzaj ubiory, ale i nie tylko:

Szafa AirDresser skutecznie odświeży m.in. marynarki, garnitury, sukienki, płaszcze, kurtki puchowe, wełniane swetry, jeansy, koszule, bieliznę oraz wiele innych rodzajów odzieży, w tym również ubrania skórzane, z cekinami, a nawet tak delikatne tkaniny jak jedwab czy kaszmir. Doskonale poradzi sobie także z pościelą, ręcznikami, pluszowymi zabawkami, kombinezonami i kaskami. Wystarczy wybrać odpowiedni program.

Na rynku brytyjskim Samsung AirDresser wyceniono na 1,999 funtów, co w przeliczeniu na polską walutę daje sumę ok. 9980 złotych.

Źródła: www.samsung.com