×

Ryan Reynolds współpracuje z AbleGamers, aby wspierać niepełnosprawnych graczy

Ryan Reynolds wspiera niepełnosprawnych graczy w ich pasji. Aktor nie kryje radości z tego, że może im pomagać.

Deadpool zrezygnował z bajecznej wypłaty!

Dyrektor operacyjny AbleGamers, Steven Spohn udostępnił wesoły filmik na którym on i gwiazda Hollywood omawiają znaczenie uczynienia gier wideo bardziej inkluzywnymi i dostępnymi dla jak największej liczby osób. Reynolds żartuje, że zrezygnował ze swojej zwykłej wielomilionowej opłaty, zamiast tego zdecydował się wspierać AbleGamers z dobroci swojego serca.

https://twitter.com/stevenspohn/status/1291388693631172611?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1291388693631172611%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.ladbible.com%2Ftechnology%2Fgaming-ryan-reynolds-partners-with-ablegamers-20200807

To nie jedyny taki gest ze strony aktora. Wspólnie z żoną od wielu lat intensywnie wspiera organizacje chroniące prawa człowieka. W czerwcu przekazali 200 000 dolarów na rzecz jednej z takich organizacji, a rok wcześniej przekazali milion dolarów na rzecz organizacji zajmującej się prawami dzieci imigrantów.

Pomoc dla niepełnosprawnych graczy

Założona w 2004 roku przez Marka Barleta i Stephanie Walker, AbleGamers ocenia wyzwania stojące przed każdym graczem niepełnosprawnym. Ściśle współpracując z ekspertami ds. technologii, aby zapewnić jak najbardziej komfortowe rozwiązania. Organizacja zapewnia osobom niepełnosprawnych odpowiednią technologię, aby także mogli grać w gry wideo. Są to specjalnie przygotowane ekrany, komputery czy kontrolery.

Ryan Reynolds współpracuje z AbleGamers

Spohn współpracuje z AbleGamers od wielu lat, a nawet pomógł Microsoftowi opracować bardzo ceniony kontroler Xbox Adaptive Controller. To fantastyczne urządzenie, które pozwala graczom łatwiej tworzyć własne ustawienia za pomocą szeregu zewnętrznych przełączników, przycisków i joysticków.

Jak widać nie taki zły Deadpool jak go złole kreują 😉

Źródła: twitter.com
Fotografie: twitter.com

Może Cię zainteresować