Reklama

Nudny widok za oknem? Skorzystaj z „WindowsSwap” i zobacz malownicze widoki z całego świata

WindowsSwap zapewnia podgląd okien z całego świata. Na ciekawy pomysł wpadła dwójka twórców tej niezwykłej witryny, dzięki czemu zobaczymy piękne widoki.

WindowsSwap czyli okna z całego świata

Podgląd okien z całego świata jest dostępny dzięki nowej witrynie o nazwie WindowSwap. To ciekawy projekt autorstwa Sonali Ranjit i Vaishnav Balasubramaniam. Umożliwia on korzystanie z przeglądarki do oglądania nagrań, które powstały w przeróżnych częściach globu. A wszystkie zawierają w sobie widoki jakie autorzy mają na co dzień z okien swoich domów! Zobaczymy sceny z całego świata; przeniesiemy się do Australii, Japonii czy Chin.

Reklama

Oprócz zachwycających krajobrazów, znajdziemy także sporo przyziemnych widoków. Ruchliwe ulice, ludzie pogrążeni w codziennych obowiązkach. O dziwo obserwowanie tego jest niezwykle… relaksujące.

Podgląd okien z całego świata

Wbrew pozorom nie jest to nagranie na żywo

Filmy są nagrane wstępnie, co możesz zauważyć, jeśli zdarzy Ci się wylądować w tym samym oknie w odstępie jednego dnia i przesłane przez użytkowników. Witryna prosi o 10-minutowe filmy HD przedstawiające „Twoje okno i ramkę” wraz z nazwą i lokalizacją twórcy. Niezwykłe jest to, że wielu użytkowników przesłało takowe nagrania!

W czasie trwającej pandemii ludzie w wielu miejscach wolą ograniczyć wyjście z mieszkania. Jak widać można wolny czas spędzić, podglądając co inni widzą za oknem. To co jest bardzo pozytywne w nagraniach to naturalizm wypływający z nich. Słyszymy dźwięki z ulicy, przyrody a czasem samych domowników!

Reklama

Podgląd okien z całego świata może być ciekawą rozrywką w dni, kiedy lenistwo dopada nas bardzo mocno.

Podgląd okien z całego świata
Reklama