×

Pierwszy na świecie pływający sklep Apple wygląda niczym gigantyczna święcona kula

Firma stworzona przez Steve’a Jobsa ma niezwykłe pomysły na marketing. Pływający sklep Apple wygląda niecodziennie i będzie oświetlał wybrzeże.

Pływający sklep Apple

Apple tworzy pierwszy na świecie pływający sklep. Najnowsza placówka giganta technologicznego znajduje się nabrzeżu Singapuru i będzie znana jako Apple Marina Bay Sands. Nowy sklep będzie częścią luksusowego kurortu i hotelu o tej samej nazwie. W ciągu dnia wygląda jak zwykła srebrna kopuła, jednak imponujący budynek będzie świecił w nocy przeróżnymi kolorami.

Pływający sklep Apple

Trzeci sklep w Singapurze

Chociaż niewiele wiadomo o nowym sklepie, będzie to 512 sklep detaliczny Apple na świecie, a trzeci w Singapurze. Pierwsza filia w Singapurze powstała w budynku Knightsbridge przy Orchard Road w 2017 roku. Drugi ulokowano na lotnisku Jewel Changi i funkcjonuje od lipca ubiegłego roku. Nowy sklep będzie miał te same przepisy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa względem COVID-19, co inne sklepy, czyli obowiązkowe zakrywanie ust oraz nosa, oraz ograniczenie liczby gości.

Pływający sklep Apple

Wkrótce otworzymy drzwi do naszego nowego sklepu nad Zatoką. Apple Marina Bay Sands będzie sercem kreatywności, miejscem, które stworzyliśmy, abyś mógł uchwycić swoje pomysły i pasje. Będzie to przestrzeń do odkrywania, łączenia i tworzenia czegoś nowego. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, dokąd zaprowadzi Cię Twoja wyobraźnia.

– czytamy w oficjalnym komunikacie na stronie Apple

Oficjalna data rozpoczęcia działalności nie została ujawniona, ale możemy się spodziewać, że sklep zacznie funkcjonować w ciągu najbliższych tygodni.

Może Cię zainteresować