Reklama

Paradise Lost — polska gra postapokaliptyczna na pierwszym teaserze

Pojawiła się zapowiedź najnowszej gry od krakowskiego studia All in! Games a jest nią Paradise Lost. Wcielimy się w rolę 12-letniego chłopca, który zwiedza stary nazistowski bunkier.

II wojna nadal trwa

Paradise Lost to gra przygodowa rozgrywana z pierwszej osoby (FPP). Akcja rozgrywa się w alternatywnym świecie, gdzie II wojna światowa nigdy się nie skończyła. Po 20 latach nieustannej walki, naziści przeprowadzili atak nuklearny, który na zawsze zmienił oblicze okupowanej Polski. Najwyraźniej rząd III Rzeszy ma zamiar zmieść z powierzchni planety wszystkich, którzy nie wpisują się w wizję idealnej rasy panów.

Reklama
Paradise Lost

Podczas rozgrywki gracze wcielą się w 12-letniego chłopca, który samotnie przemierza postnuklearne polskie pustkowia. W pewnym momencie trafia na tajemniczy nazistowski bunkier. Co tam znajdzie? Z czym będzie musiał się zmierzyć?

To my będziemy kształtować rzeczywistość

W Paradise Lost będziemy powoli odkrywać podziemni gigantyczny świat, gdzie nowoczesna technologia miesza się ze słowiańskim folklorem i mitami. Przemierzając eksplorując tereny podziemnego bunkra, gracze dowiedzą się, jaki los spotkał wszystkich jego mieszkańców. I najważniejsze: Jak doszło do tego, że Polska stała się jałowym, nieprzyjaznym pustkowiem. Twórcy zapowiedzieli, że podejmowane przez nas decyzje, będą miały realny wpływ na to, co zobaczymy w trakcie podróży.

Premiera Paradise Lost na PC zaplanowana jest na 2020 rok. Na konsole tytuł trafi nieco później.

Reklama