×

Machnij ręką i po kłopocie. Amica prezentuje okapy z funkcją Touchless i nie tylko

Amica prezentuje najnowsze produkty, które ułatwią pracę wszystkim kucharzom! Jednym z nich jest okap z funkcją Touchless.

Okap z funkcją Touchless

Gotowanie to dla wielu przyjemność, jednak łatwo się w niej zatracić i zabrudzić całą kuchnię. W trakcie pracy z mięsem bądź wyrabianiem ciasta, nie sposób zachować czyste dłonie. W szczególności, gdy na naszej kuchence wrzą kolejne garnki z pysznościami wewnątrz. Okap w tym momencie okaże się bezcennym sprzymierzeńcem przy usuwaniu nadwyżki zapachów, pary czy drobinek tłuszczu w powietrzu.

Amica postanowiła wesprzeć wszelkich profesjonalnych i domorosłych kucharzy w ich podbojach kulinarnych. Firma zaprezentowała okapy z funkcją obsługi bezdotykowej. Dzięki prostym gestom jesteśmy wstanie włączyć urządzenie oraz zwiększyć jego moc. To przyjemne ułatwienie w szczególności, gdy mamy zabrudzone ręce i nie chcemy dokładać sobie dodatkowej pracy przy sprzątaniu. Jednakże nie zapomniano o bardziej „konserwatywnych” użytkownikach! Mamy także klasyczny panel, który umożliwia zmianę ustawień. Do tego cały sprzęt pracuje bardzo cicho i nie obudzi nawet najmniejszych domowników.

okap z funkcją Touchless

Dodatkowo dzięki technologii FrameOn okap dużo szybciej pozbywa się wszelkich zapachów oraz nadwyżki pary. Generator ozonu SmellFree zastępuje nieprzyjemne zapachy oraz likwiduje potencjalne zagrożenia wynikające ze związków chemicznych, które pojawiają się w przypadku smażenia bądź grillowania. Okap z funkcją Touchless to ciekawe i oryginalne rozwiązanie w naszej kuchni.

Piekarnik z OpenUp! 

Idealnie skomponowane ciasto, które aż prosi się, aby wylądowało w piekarniku. Trzymacie je w dłoniach, jednak macie podstawowy problem — jak otworzyć piekarnik? Naturalnie możecie odłożyć ciasto, otworzyć drzwiczki i wrzucić słodkości. Jednak te czynność można sobie zdecydowanie ułatwić!

Piekarnik Amica z funkcją OpenUp! to miłe rozwiązanie dla wszystkich miłośników pieczenia. Wystarczy delikatne dotknięcie uchwytu, aby drzwi piekarnika otworzyły się automatycznie, co przyspiesza proces tworzenia pyszności.

Piekarnik oferuje także równomierne nagrzewanie na każdym poziomie. Dzięki temu możesz przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone. Możesz z łatwością suszyć grzyby i owoce oraz piec na kilku poziomach naraz.

A wy jak często gotujecie w swojej kuchni?

via GIPHY

Może Cię zainteresować