Reklama

Wspaniała wiadomość dla fanów! Zapowiedziano nowy serial animowany z uniwersum „Star Wars”

Nowy serial animowany Star Wars został zapowiedziany przez Disney. Star Wars: The Bad Batch będzie spin-offem Wojen klonów.

Nowy serial animowany Star Wars

Po uwielbianym i dobrze przyjętym przez fanów serialu Wojny klonów, Disney nie zamierza spoczywać na laurach i zapowiada nowy serial Star Wars. Nowa produkcja będzie nosić tytuł Star Wars: The Bad Batch i ma zadebiutować na platformie Disney+ w 2021 roku.

Reklama
Nowy serial Star Wars

Producentem i pomysłodawcą nowego serialu animowanego jest Dave Filoni. To twórca Wojen klonów i Rebeliantów, a także reżyser kilku odcinków ubiegłorocznego aktorskiego hitu The Mandalorian. W pracach nad nowym projektem pomogą mu weterani z LucasFilm, którzy wcześniej współpracowali z Filoni przy jego wszystkich animowanych projektach.

Nowy serial Star Wars

O czym będzie Star Wars: The Bad Batch?

Nowy serial skupi się na oddziale 99, który zadebiutował w pierwszym odcinku siódmego sezonu Wojen klonów. Pomysłodawcą Parszywej zgrai jest sam George Lucas. Ten pięcioosobowy elitarny oddział klonów charakteryzuje pancerz z czaszką oraz unikalne mutacje. Te cechy odróżniają ich wizualnie od zwykłych klonów i zapewniająca im dodatkowe umiejętności, np. wyostrzony wzrok, zwiększoną siłę czy inteligencję. Żołnierze z oddziału 99 brali udział w kluczowych bitwach z siłami Konfederacji Niezależnych Systemów.

Nowy serial Star Wars

Akcja Star Wars: The Bad Batch rozgrywać się będzie niedługo po powołaniu do życia Galaktycznego Imperium. Bohaterom udało się uniknąć skutków Rozkazu 66 poprzez usunięcie ze swoich ciał czipów kontrolnych, jednak teraz muszą się odnaleźć się w zupełnie nowej i niepewnej rzeczywistości. Elitarny oddział klonów będzie brał udział w niebezpiecznych misjach jako najemnicy i specjaliści od zadań specjalnych. To nie jedyne dobre wieści dla fanów Gwiezdnych Wojen. Star Wars Jedi: Upadły zakon ma zapewniają kontynuację.

Reklama

Biorąc pod uwagę fenomenalny występ tej ekipy, miejmy nadzieję, że serial także będzie trzymał poziom!

Reklama