Reklama

Rozgrywka i nowy zwiastun fabularny Marvel’s Avengers od twórców Tomb Raider

Nowa rozgrywka z Marvel’s Avengers niedawno trafiła do sieci. Gra prezentuje się o wiele lepiej niż na swoim pierwszym pokazie!

Nowa rozgrywka z Marvel’s Avengers

Obawiających się graczy uspokajam — gra nie będzie kopią filmów, a opowiada własną historię, a Nowa rozgrywka z Marvel’s Avengers to tylko potwierdza. Avengersi w trakcie jednej ze swoich misji tracą lidera drużyny czyli Kapitana Amerykę. Na podstawie tego rozwiązują drużynę i każdy udaje się w swoją stronę.

Reklama

Do tego świat oskarżył ich o liczne zniszczenia oraz byciem zagrożeniem dla społeczeństwa. Przez to inni meta ludzie zostali wykluczeni ze społeczeństwa. Jako pierwszy został zaprezentowany zwiastun fabularny, który ujawnia głównego przeciwnika Avengersów, czyli organizację A.I.M. i dowodzącego nią M.O.D.O.K.-a.

Jednak najciekawszym materiałem okazał się gameplay. Pokazuje on specjalne moce bohaterów, które niewątpliwie będą siały zniszczenie w szeregach robotów. Widzimy także jak nowy ekwipunek wpływa na zdolności Avengersów, oraz dowiemy się, że będziemy rozwijać zdolności superbohaterów. Zaplanowana jest także rozgrywka w kooperacji, to będzie ogromnym atutem produkcji. I ciekawym wyborem w przypadku konsol i kanapowej rozrywki.

Kolejny fragment rozgrywki został poświęcony Thorowi. Najwyraźniej widzimy tutaj sam początek rozgrywki, albowiem Avengersi dopiero się zebrali po domniemanej śmierci Kapitana Ameryki, którą widzieliśmy na pierwszym opublikowanym gameplay’u:

Reklama

Kiedy premiera?

Marvel’s Avengers zadebiutuje 4 września bieżącego roku na PC, PlayStation 4, Xbox One, a także na platformie Stadia. Twórcy ujawnili, że w planach są wersje na PlayStation 5 oraz Xboksa Series X. Jednak premiera na next-genach może nastąpić dopiero w przyszłym roku.

Nowa rozgrywka z Marvel’s Avengers

Co ciekawe, osoby, które kupią wersję na PS4 lub XONE będą mogły za darmo uzyskać ulepszone edycje na konsole nowej generacji. W przypadku wydania na PS5 gracze będą mogli wybrać między dwoma trybami. Pierwszy postawi na ulepszenie oprawy graficznej, a drugi na płynność rozgrywki, oferując 60 FPS-ów i dynamiczną rozdzielczość 4K.

Czy temat Avengersów wciąż jest na tyle nośny, że gra okażę się hitem sprzedazowym?

Reklama