Reklama

Okazuj wsparcie za pomocą nowego emoji. Podpowiadamy w jakich sytuacjach

Nowa reakcja na Facebooku: Jak poprawnie używać nowych ? Ich twórcy dokładnie tłumaczą o co chodzi z nowymi emotkami!

Nowa reakcja na Facebooku

Nowa reakcja na Facebooku wzbudziła wiele pozytywnych uczuć! od kilku tygodni na Facebooku pojawiła się wyjątkowa emotka dostępna dla wszystkich użytkowników. Jednakże nie każdy orientuje się w jaki sposób z nich korzystać! Emoji z przytulającym serduszkiem zostało stworzone ze względu na szalejącą pandemię koronawirusa. Jak tłumaczą twórcy:

Reklama

Emotka przytulająca serce – ma być skrótem do okazania troski i solidarności. Mają pomóc podczas komentowania aktualizacji statusu, wiadomości, zdjęcia lub filmu wideo podczas pandemii. Pomysł na wprowadzenie reakcji przytulania powrócił, to jedna z tych emocji i uczuć, których brakowało w naszych reakcjach. Więc zawsze mieliśmy to w planach. A w obliczu kryzysu, który właśnie przeżywamy, nie ma wątpliwości, że ludzie potrzebują więcej współczucia, większego wsparcia.

Nowa reakcja na Facebooku

Kiedy należy ich używać?

Emoji powstało z myślą o wirtualnym wsparciu wszystkich, którzy cierpią z powodu obecnej pandemii. Twórcy doskonale rozumieją, że nie zapewni to realnego wspierania tych osób, jednakże w dobie powszechnej izolacji, starają się, aby internauci mogli lepiej wyrażać swoje emocje. W zamyśle jej stworzenia ma ona się pojawiać pod postami związanymi z pandemią oraz jako wyrazy wsparcia dla osób, które na co dzień walczą ze skutkami koronawirusa.

A czy wy już korzystacie z nowych emotek?

Nowa reakcja na Facebooku

Reklama