Reklama

Niezwykła zapowiedź najnowszej odsłony Assassin’s Creed! W końcu zdradzono w jakim okresie będzie rozgrywać

Najnowszej odsłona Assassin’s Creed wzbudza wsporo emocji. Ubisoft najwyraźniej postanowił podgrzać atmosferę, albowiem zdecydował się na bardzo nietypowy teaser.

Nowa odsłona Assassin’s Creed

Nowa odsłona Assassin’s Creed budzi wiele emocji i gracze zastanawiają się gdzie tym razem credo asasyna ich zabierze. Od tygodni w sieci krąży poniższa grafika, która sugeruje, że najnowsza odsłona serii o zabójcach w bieli, będzie nosiła tytuł Assassin’s Creed Ragnarok. Oficjalnie jednak Ubisoft nie podzielił się żadnymi wzmiankami odnośnie do tytułu i wciąż czekamy na potwierdzenie ze strony wydawcy.

Reklama
Nowa odsłona Assassin's Creed

Jednakże już rozpoczęła się kampania marketingowa nowej gry i zaprezentowany niezwykły teaser. Otóż widzimy na nim pracującego nad grafiką promocyjną Bosslogica. Ten grafik współpracował m.in. z Marvelem oraz DC przy ilustracjach koncepcyjnych. Od 14:00 trwa stream na kanałach Ubisoftu, gdzie artysta tworzy ilustrację ukazujący setting nowego AC. Widać po niej, że na 90% przeniesiemy się do Średniowiecznej Skandynawii! Po lewej stronie widzimy drakkar, a po prawej mamy grupę walczących na tle średniowiecznej warowni. Walczący są przyodziani w kolczugi, dość charakterystyczny element rynsztunku wikingów.

Przypuszczenia te znajdują potwierdzenie w najnowszym wiadomości na Twitterze od polskiego wydziału Ubisoftu:

Seria zjada swój własny ogon?

W trakcie streamu Bosslogica na czacie widać sporą grupę osób, którym nie odpowiada kierunek, jaka obrała seria AC. Od czasu Assassin’s Creed: Origins seria kładzie ogromny nacisk na elementy RPG, zatracając swój pierwotny zamysł. Zmiany w trakcie rozgrywki są widoczne gołym okiem i większy nacisk położono na zręcznościową walkę niż na skrytobójstwa. Nie przeszkadza to jednak serii odnosić kolejnych sukcesów sprzedażowych, a ostatnie odsłony zbierały wysokie noty wśród graczy oraz recenzentów.

Reklama

Po 8 godzinach gracze w końcu ujrzeli tytuł: Assassin’s Creed Valhalla. Fani zaczynają szykować topory!

Reklama