×

Elon Musk zaliczył wpadkę w trakcie wywiadu. Zapomniał imienia syna

Elon Musk zapomniał imienia syna? Wygląda na to, że kontrowersyjny biznesmen oraz wizjoner zaliczył wpadkę. Możliwe też, że to celowy żart ze strony CEO Tesli.

Nietypowe imię

Na początku maja na świat przyszło pierwsze wspólne dziecko Grimes i Elona Muska, założyciela SpaceX i Tesli. Może narodziny nie byłyby tak szeroko rozdmuchane w mediach, gdyby nie to, że rodzice wybrali dla synka bardzo nietypowe imię, a mianowicie „X Æ A-Xii”. Jego matka wyjaśnia, że „X” oznacza niewiadomą, znaną z matematyki. Æ należy wymawiać z elfickiego, jako „AI”, co oznacza sztuczną inteligencję lub miłość, a A-12 to poprzednik SR-17, czyli ulubionego statku powietrznego Muska.

Musk zapomniał imienia syna

Nie jest to imię, które łatwo wymówić, a już dopiero zapamiętać. Przekonał się o tym sam Elon Mask. Filantrop dużo czasu spędza ostatnio na budowie wielkiej fabryki samochodów elektrycznych Tesla, która powstaje w Niemczech, niedaleko granicy z Polską. Podczas wizyt na budowie „Giga Berlin” miliarder chętnie spotyka się z dziennikarzami i odpowiada na najróżniejsze pytania. Podczas ostatniego wywiadu Elon Mask zaliczył dużą wpadkę.

Wpadka Elona Maska

Po serii wielu pytań, miliarder został zapytany o zdrowie swojego synka. Jednak Mask słysząc kombinację „X Æ A-Xii” nie wiedział, o kogo chodzi! Kiedy w końcu zorientował się w sytuacji, zażartował:

Ach! Masz na myśli moje dziecko! To brzmi jak hasło!

Elon zapewnił, że chłopiec czuje się świetnie i powiedział, że następnym razem postara się zabrać go ze sobą do Berlina. Fragment konferencji prasowej, na której Mask zaliczył wpadkę szybko obiegła sieć. W kilka dni doczekała się prawie 115 224 tys. wyświetleń.

https://youtu.be/pREkTifNGow

Jak myślicie Elon Musk zapomniał imienia syna czy po prostu zażartował?

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: twitter.com

Może Cię zainteresować