Motorola prezentuje One Fusion Plus. Posiada ona specjalny, wyskakujący aparat do selfie

Motorola One Fusion Plus to idealny telefon dla wszystkich, którzy uwielbiają robić sobie selfie. Głównym atutem urządzenia jest specjalny aparat.

Telefon dla miłośników selfie

Motorola zaprezentowała One Fusion Plus , swój drugi telefon z wyskakującym aparatem do selfie. Pół roku temu do sprzedaży trafiła Motorola One Hyper, która także posiada taki aparat. Podobnie jak jego poprzednik, ma 6,5-calowy wyświetlacz 1080p bez wycięcia lub wycięcia. Jednakże nowy telefon oferuje szereg wewnętrznych i zewnętrznych ulepszeń w stosunku do One Hyper. Najbardziej oczywista zmiana znajduje się z tyłu urządzenia, gdzie znajdziesz teraz układ czterech kamer składający się z głównego 64-megapikselowego czujnika wraz z szerokokątnym 8-megapikselowym aparatem. Do tego otrzymamy 5-megapikselowy aparat makro i aparat o głębokości 2 megapikseli.

Motorola One Fusion Plus

Natomiast One Hyper miał prostszą konfigurację z dwoma kamerami. Jest też większa bateria 5000 mAh oraz 6 GB pamięci RAM (w porównaniu do 4 GB w One Hyper). Serce urządzenia jest procesor Snapdragon 730 2,2 GHz z układem graficznym Adreno 618. Do wykorzystania użytkownik otrzyma 128 GB pamięci wewnętrznej. One Fusion Plus ma również odbiornik radiowy FM, którego nie było u poprzedniego modelu i zachowuje gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Motorola One Fusion Plus będzie dostępna w sprzedaży detalicznej za 299 EUR (około 1350 złotych). Pojawi się w Europie pod koniec tego miesiąca.

Motorola One Fusion Plus