×

Nowy flagowiec, który rzuca wyzwanie pozostałym. Oto Motorola Edge

Motorola Edge od strony wizualnej prezentuje się niezwykle intrygująco. Jednak nie tylko wyglądem zaskakuje!

Flagowiec Motorola Edge

Telefon posiada system trzech aparatów 64 Mpx, który ma zapewnić maksymalną jakość zdjęć oraz filmów. Te nagramy Dwa zaawansowane głośniki stereo generują dźwięk o wysokiej jakości, niezwykłym bogactwie i czystości. Technologia dostrajania dźwięku firmy Waves, uhonorowana nagrodą Technical GRAMMY Award. Ma to zapewniać osiągi brzmieniowe profesjonalnej jakości.

Motorola Egde

Serce całego telefonu to procesor Qualcomm Snapdragon 765 oraz 6 GB pamięci RAM. Na wszelkie pliki przygotowano pamięć o pojemności 128 GB. Oficjalnie Motorola Edge+ nie posiada certyfikatu IP, jednakże ze strony firmy padają zapewnienia, że telefon zaprojektowano tak, aby był odporny na zalania oraz kurz.

Piękno zakrzywionego ekranu

Ekran Endless Edge ma przekątną 6,7″ i jest zagięty po obu stronach pod kątem niemal 90°stopni. W efekcie zapewnia widok na maksymalnie wykorzystanej powierzchni. Większość firm wycofała się z zakrzywień, jednak Motorola twierdzi, że dzięki oprogramowaniu mądrze wykorzysta dodatkowe miejsce na ekranie.

via GIPHY

A to wszystko zasilane baterią o pojemności ponad 4500 mAh. Producent obiecuję, że wystarcza to na ciągłe działanie przez dwa dni. Dodatkowo obsługuje szybkie ładowanie z pomocą technologii ładowania TurboPower 18W. Motorola Edge + zapewni potężniejszą baterię oraz zwiększone możliwości telefonu.

Nowy flagowiec będzie kosztować w Polsce około 2999 zł, zaś wersja z plusem około 4200 zł. Dacie szansę legendarnej marce z ich nowym flagowcem?

Może Cię zainteresować