Reklama

Minecraft, Pokemon GO czy Mario Kart w Tesli? Musk rozważa taką możliwość

Chcielibyście Minecraft w samochodach Tesli? Musk uważa, że byłby to ciekawy pomysł i nie widzi przeciwskazań do gry w trakcie jazdy.

Musk jak zwykle zaskakuje

Elon Musk jest jednym z najbardziej ekspresyjnych milionerów Ameryki i Minecraft w samochodach Tesli to jeden z jego pomysłów. Twitter stał się jego drugim domem i chwali się tam bądź żali. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że planuje najwyraźniej życie ascety. Szef Tesli chce bowiem sprzedać swoje nieruchomości o wartości 100 mln dolarów:

Reklama

Ostatnio stwierdził też, że akcje Tesli są więcej warte niż powinny.Giełda zareagowała błyskawicznie i akcjonariusze zaczęli sprzedawać swoje udziały. Wartość firmy spadły o 10% co w przeliczeniu oznacza kwotę 14 mld dolarów!

Minecraft w samochodach Tesli?

Podczas gdy zautomatyzowany samochód prawie sam jeździ, ma już kilka gier. Znajdziemy tam takie tytuły jak Fallout Shelter czy Missile Command. Teraz Elon Musk uważa, że ​​samochód potrzebuje więcej interaktywnych gier takich jak Pokemon Go lub Minecraft. Jego tweet bardzo sugerował możliwość współpracy z tymi franczyzami. Jednakże czy to aby na pewno dobry pomysł?

Minecraft w samochodach Tesli

Internauci zauważają, że dodanie takich gier do samochodu może być niebezpieczne, pomimo, że Tesla opracowuje technologię umożliwiającą poruszanie się samoczynne pojazdu. Musk jednak uważa, że to nie stanowi większego problemu, albowiem kwestie bezpieczeństwa są dla inżynierów priorytetem.

Reklama

Co sądzicie o jego pomysłach?

Reklama