Reklama

Aplikacja na telefon, która pomoże lekarzowi, gdy ulegniesz wypadkowi. Lepiej ją zainstalować

Medical ID to przydatna aplikacja, która zawiera podstawowe informacje odnośnie zdrowia użytkownika. Lekarz będzie miał do niej dostęp bez konieczności odblokowania telefonu.

Apka do nagłych wypadków

Każdy z nas wolałby uniknąć w życiu wszelkich nieprzyjemności. Niestety los bywa burzliwy i nigdy nie wiadomo co nas czeka na chwilę. Medical ID to mała aplikacja na urządzenia mobilne, która może nam uratować życie. I to dosłownie. Instalując ją na swoim telefonie tworzymy swoją indywidualną kartę zdrowia. Wprowadzimy tam wszelkie informacje odnośnie naszej grupy krwi, przebytych chorób, wieku czy alergii. Dzięki temu personel medyczny będzie mógł podjąć swoje obowiązki jeszcze skuteczniej.

Reklama
Medical ID

Co najważniejsze dostęp do aplikacji nie wymaga odblokowanego ekranu. W momencie gdy lekarz bądź pielęgniarz weźmie nasz telefon do ręki, zobaczy w dolnej części ekranu ikonkę apki. Po wciśnięciu zobaczy on kartę pacjenta i wszelkie informacje zdrowotne o nas. Aplikacja powstała z myślą o poszkodowanych, którzy nie potrafią (z powodu szoku, urazów bądź utraty przytomności) podać podstawowych informacji o swojej osobie.

Dodatkowo możemy uzupełnić zakładkę kontaktów. Wpiszemy tam numery telefonów do osób, które mają być poinformowane w przypadku, gdy trafimy do szpitala.

Dostępność oprogramowania Medical ID

Medical ID jest dostępne w różnych wersjach zarówno na telefony z systemem Android jak i na iPhone’y Apple’a. Aplikacja nie zajmuje dużo miejsca i warto zainstalować ją na swoim telefonie. W przypadku jakiegokolwiek wypadku z waszym udziałem może ona być kluczowym narzędziem dla personelu medycznego.

Lepiej ją mieć na swoim smartfonie z nadzieją, że nigdy nie zostanie wykorzystana!

Medical ID
Reklama