Reklama

Rekin-ludojad bohaterem gry Maneater! Jest zwiastun premierowy

Krwiożercze atrakcje czekają nas w grze Maneater! Już niedługo ma miejsce premiera produkcji fabularnej z otwartym światem, w której gracze wcielą się w… rekina-ludojada!

Zwiastun premierowy

Twórcy z Tripwire Interactive oficjalnie ogłosili, że Maneater jest w pełni gotowy. Dziennikarze otrzymali już kopie recenzenckie, ale obowiązuje ich embargo na teksty (zapewne do dnia premiery). Musimy uzbroić się zatem w cierpliwość. Grę zapowiedziano prawie rok temu i pokazano 25-minutowy gameplay. Produkcja jawi się naprawdę ciekawie!

Reklama
Maneater

Na pocieszenie dostaliśmy wgląd w to, jak będzie prezentowała się rozgrywka. W materialne widzimy masę radosnego pożerania niewinnych ludzi przez rekiny, ale też walkę z tymi, którzy od lat zajmują się polowaniem na te przepiękne ryby. Celem zabawy w Maneater nie będzie tylko walka z ludźmi, ale też eksploracja podwodnych terenów. W grze dostaniemy także możliwość rozwijania możliwości naszego rekina. Zostaniemy czołowym przedstawicielem gatunku, a nasz podopieczny uzyska pancerz czy możliwość wytwarzania impulsu elektrycznego.

Kiedy premiera?

Jeżeli zdecydujecie się na Pudełkową Edycję Day One gry Maneater, otrzymacie w niej dodatek zawierający ewolucję żarłacza tygrysiego zwanego potocznie “śmietnikiem oceanu”. Jego skórka będzie pozwalała trawić praktycznie wszystko. W efekcie zwiększy to zdolność do pozyskiwania niezbędnych składników odżywczych z ofiar.

Maneater trafi na PC, PS4 i Xboksa One 22 maja. Natomiast na Nintendo Switch produkcja trafi nieco później, ale jeszcze w tym roku. Tytuł będzie dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Maneater
Reklama