Reklama

Wyjątkowa polska gra-komiks już dostępna. Obejrzyjcie zwiastun Liberated

Liberated to dzieło warszawskiego Atomic Wolf. Jest to gra przygodowa opowiadająca o walce o ze złym reżimem totalitarnym.

Liberated to gra-komiks

Liberated to przygodowa gra akcji w czarno-białej komiksowej oprawie. Fabuła została osadzona w cyberpunkowym świecie. Tytuł pozwoli wcielić się nam w kilku bohaterów, którymi będziemy starali się przywrócić wolność tłamszonym ludziom i zniszczyć reżim. Na naszej drodze stanął nam jednak oponenci. Będziemy musieli pokonać ich za pomocą pistoletów, albo używając różnych gadżetów. Gra polskiego studia Atomic Wolf powstała we współpracy z Walkabout i L.inc.

Reklama
Liberated

Mamy nadzieję, że dzięki Liberated damy drugie życie gatunkom komiksów i powieści graficznych, wykorzystując technologię, aby wprowadzić je w nową erę interaktywnego opowiadania historii.

– powiedział Piotr Gnyp, szef BizDev w Walkabout, który jest wydawcą polskiej produkcji.

Niedawno pojawił się nowy zwiastun ukazujący produkcję. Nie tylko będziemy „przeskakiwać kadry” w czasie ucieczki, ale także przyjdzie nam chwycić za broń:

Natomiast na 9-minutowym gameplayu możemy zobaczyć, na czym ma polegać całokształt rozgrywki.

Liberated zostało wycenione na 71,99 złotych, ale przed premierą można kupić tę grę taniej – za 59,59 zł. Gra jest już dostępna na Nintendo Switch.

Wersja demonstracyjna jest już dostępna na Steamie. Posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One również będą mieli okazję zagrać, ale jeszcze nie podano daty premiery produkcji na konsole.

Reklama