×

LG VELVET dostępny już w Polsce. Producent przygotował limitowaną ofertę specjalną

LG VELVET to jeden z najładniej wyglądających smartfonów, który niedawno zadebiutował w Polsce. Czy oprócz wyglądu ma coś do zaoferowania?

Gustowny smartfon

Nowy design smartfona LG VELVET prezentuje się nad wyraz elegancko. Charakteryzuje się się zaokrąglonymi liniami oraz symetrycznymi krawędziami z przodu i z tyłu. Gładkie, polerowane powierzchnie, połyskujące kolory i eleganckie akcenty. Wyróżniającą cechą wyglądu propozycji od LG jest smukły profil o grubości 7,9 mm. Smukłe kształty zawdzięcza połączeniu wyświetlacza P-OLED Cinematic FullVision o przekątnej 6,8 cala oraz układu Snapdragon 765G.

Jest to pierwsza platforma mobilna, w której firma Qualcomm zintegrowała procesor i modem 5G zapewniając odpowiednią wydajność, a jednocześnie zmniejszając wymiary obudowy i obniżając pobór mocy. Telefon wyposażono w procesor Snapdragon 765G, który zapewnia wyjątkową wydajność, odpowiednią nawet do najbardziej wymagających zastosowań w sieci 5G (również w istniejącej infrastrukturze w Polsce). Umożliwia także inteligentne rejestrowanie obrazu przez kilka aparatów, czy płynne wyświetlanie dynamicznych gier.

Dostępność w Polsce i specjalna oferta

Na początek smartfon zadebiutował 19 czerwca w promocji w ofercie Play. Następnie od 24 czerwca pojawi się u kolejnych operatorów w sieci Plus i Orange. Model dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych: zielonym Aurora Green, białym Aurora White i szarym Aurora Gray. Klienci Play wraz z zakupem LG VELVET otrzymują w promocyjnym komplecie dodatkowy ekran Dual Screen w kolorze białym lub szarym. Natomiast Klienci Plus i Orange otrzymają w promocji najnowsze, bezprzewodowe słuchawki LG Tone Flex HBS-XL7.

LG VELVET

Dodatkowo u wszystkich operatorów, LG oferuje trzeci rok gwarancji na telefon gratis. Promocja potrwa do 31 lipca lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów, a po jej zakończeniu model będzie dostępny u operatorów w opcji bez dodatkowego ekranu lub z ekranem Dual Screen. LG VELVET będzie dostępny również w kanałach własnych LG w Premium Brand Store w Domu Mody Klif. Istnieje także możliwość złożenia zamówienia na Online Brand Store na stronie LG oraz bez abonamentu u 3 powyższych operatorów.

Sugerowana cena detaliczna to 2599 zł.

Źródła: Informacja prasowa
Fotografie: Informacja prasowa

Może Cię zainteresować