×

LG V60 ThinQ 5G już w Polsce. Najnowszy flagowiec z podwójnym ekranem

LG v60 już w Polsce. Najnowszy flagowiec od LG staje w ostre szramki z konkurecją. Jak prezentuje się wyjątkowy smartphon z dwoma ekranami?

LG v60 już w Polsce

LG v60 już w Polsce, a jego premiera miała miejsce 22 kwietnia. Sam model został zaprezentowany w lutym tego roku i przyciągnął uwagę mediów technologicznych. Jednym z argumentów przemawiającym za telefonem jest możliwość nagrywania w 8K. LG wprowadził niedawno telewizory, które obsługują ten format obrazu, nic dziwnego, że ich najnowszy telefon potrafi nagrywać w takiej rozdzielczości. Nasze nagrania obejrzymy na 6,8-calowym ekranie, który wykorzystuje technologię OLED i o rozdzielczości Full HD+. Do tego modelu można dokupić spersonalizowany drugi ekran, który rozszerza jego możliwości np. zamieniając telefon w konsolę do gry.

Urządzenie jest napędzane przez baterię o pojemności 5000 mAh, co umożliwia długi czas pracy bez ładowania. Obudowa telefonu jest wodoszczelna (norma IP68) oraz spełnia wojskowe wymagania typu MIL-STD 810G. Zapewnia to niezwykłą wytrzymałość względem warunków atmosferycznych oraz nagłych zmian temperatury. Dostępne są dwie wersje LG60: 128 i 256 GB pamięci wewnętrznej.

Cena jaką zapłacimy za najnowszego flagowca od LG wynosi 4299 zł i jest obecnie dostępny wyłącznie salonach PLAY.

lg v60 już w Polsce
Twitter

Pojawiły się także tańsze modele jak LG K61, K51S oraz LG K41S

Obok swojego flagowca LG wprowadziło także na rynek tańsze wersje swojego telefonu. Wszystkie modele serii K posiadają tylny, poczwórny aparat. Składa się z głównego aparatu, obiektywu szerokokątnego, makro oraz czujnika głębi. Ich baterie mają pojemność 4000 mAh, a sam dekoder dźwięku przestrzennego jest w standardzie DTS:X, co zapewni wysoką jakość dźwięku. Za poszczególne modele zapłacimy:

  • 1250 zł za LG K61
  • 950 zł za LG K51S
  • 750 zł za LG K41S

Może Cię zainteresować