×

Nowe telewizory LG NanoCell 2020 zapewniają czyste i realistyczne kolory, które zamienią pokój w salę kinową

LG NanoCell 2020 to najnowsza propozycja dla fanów kinowych doznań oraz graczy. Producent obiecuje żywe i bardzo realistyczne kolory.

LG NanoCell 2020 trafił na polski rynek

Od maja firma LG wprowadza do Polski najnowsze telewizory z linii NanoCell. Dzięki technologii pozwalającej na wyświetlanie niezwykle realistycznych kolorów, zaawansowanemu procesorowi podwyższającemu jakość obrazu i dźwięku, a także nowym trybom filmowym, dostarczają one niezrównanych doznań filmowych. Na polski rynek trafia właśnie 6 nowych serii modeli LG NanoCell.

LG NanoCell 2020

Producent zapowiada, że dzięki zastosowaniu nanocząsteczek, możliwe jest wyświetlenie, realistycznego obrazu o czystych, niczym niezanieczyszczonych kolorach. Funkcje Pure Colors oraz Nano Black zapewniają żywszy obraz i bardziej intensywny kontrast. Natomiast zastosowanie strefowego podświetlenia pomaga uzyskać głęboką czerń, pozwalając na oddanie szczegółów w ciemnych scenach.

Spora ilość nowych funkcji

Telewizory LG NanoCell mają kilka ciekawych funkcji. Wyposażone są w czujnik, automatycznie dostosowujący jasność wyświetlanego obrazu do natężenia światła w pomieszczeniu. Zapewnia to optymalne wrażenia wizualne (AI Brightness). Jest ono analogiczne ze standardem Dolby Vision IQ. Natomiast za pośrednictwem wbudowanego w pilot Magic Remote mikrofonu procesor rozpozna akustykę pomieszczenia oraz położenie widza, aby zoptymalizować jakość odtwarzanego dźwięku (AI Acoustic Tuning).

LG NanoCell 2020

Fani sportu nie będą narzekać. Dzięki funkcji Sport Alert pozwalającej na wyświetlanie na ekranie telewizora LG NanoCell informacji o ulubionej drużynie sportowej. Do wyboru jest 20 zespołów z listy obejmującej 14 lig. Wśród nich znajdziemy najważniejsze z europejskich lig piłki nożnej, a nawet te z NBA. Powiadomienia o terminarzu rozgrywek oraz wynikach meczu będą pojawiać się na ekranie w czasie rzeczywistym. Dodatkowo System Bluetooth Surround Ready będzie odtwarzał dźwięk przestrzenny przy użyciu dwóch głośników Bluetooth. Ma to zapewnić poczucie znajdowania się w centrum sportowych wydarzeń.

LG NanoCell 2020

Specjalna oferta dla kupujących

LG zachęca do nabywania nowych telewizorów odpowiednią promocją. Kupując tegoroczny LG NanoCell otrzymamy vouchery na wypożyczenie i obejrzenie filmów w 4K na Rakuten TV. Wystarczy zarejestruje zakupu na dedykowanej stronie. Promocja obowiązuje od 1 czerwca do 14 sierpnia bieżącego roku. Ilość pakietów jest ograniczona.

Najtańszy z modeli kosztuje 2 399,00 zł, a cena różni się w zależności od rozdzielczości ekranu.

Źródła: lgnews.pl
Fotografie: Materiały prasowe

Może Cię zainteresować