×

LG prezentuje swoje nowe laptopy. LG gram 2020 to ultralekki sprzęt do biznesu

LG gram 2020 to nowoczesny i ultralekki laptop, który idealnie sprawdza się w biznesie. Jego premiera ma miejsce właśnie dzisiaj.

Ultralekki towarzysz podróży

Znany producent elektroniki zaprezentował swój najnowszy produkt — LG gram 2020. Wyróżnia go czas pracy baterii o pojemności 80 Wh. Ta potrafi pracować do 18,5h na jednym ładowaniu. Jest to sprzęt, który możemy zabrać wszędzie. Odporność potwierdza standard militarny MIL-STD-810G. Obudowa ze stopu karbonowo-magnezowego wykorzystywanego w lotnictwie jest lekka i bardzo wytrzymała. LG gram nie boi się kurzu, pyłu, wysokich bądź niskich temperatur czy uderzeń.

LG gram 2020

Dodatkowo jest on bardzo lekki i waży około 1350 gramów (nazwa nieprzypadkowa). Ma także podświetlaną klawiaturę, wysoką rozdzielczość ekranu i uzbrojony jest w procesor Intel 10. generacji. W połączeniu z kartą graficzną Intel® Iris® Plus bez problemu poradzi sobie z montażem filmów czy aplikacjami biznesowymi. Ewentualnie odpalicie na nim starsze gry wideo.

W sprzedaży są dostępne dwa modele o różnej rozdzielczości. Z 15,6-calowy ekranem z matrycą IPS Full HD (1920 x 1080) oraz 17-calowy.

Specjalna oferta dla kupujących

Jeśli zakupicie LG gram 2020 do 14 czerwca będziecie mogli wybrać sobie jedną z dwóch przewidzianych nagród. Do wyboru mamy monitor ultrapanoramiczny LG lub smartfon LG K51S. Dodatkowo otrzymacie certyfikat upoważniający do wymiany baterii w ultrabooku w przeciągu 3 lat od daty zakupu.

LG gram 2020 dostaniemy w cenie od 5 199 złotych.

LG gram 2020
Źródła: Informacja prasowa

Może Cię zainteresować