×

Ubisoft „przeprasza” za wypuszczenie filiżanki z uchwytem od wewnątrz. Fani są zachwyceni

Glicze, bugi i błędy to chleb powszedni produkcji od francuskiego wydawcy. Nic dziwnego, że kubek od Ubisoftu idealnie oddaje ten stan rzeczy…

Zbugowany kubek od Ubisoftu

Oddział Ubisoftu ulokowany w Chinach niedawno nawiązał współpracę z chińską firmą odzieżową Sheepedia w celu wyprodukowania nowej serii kubków do kawy. Niestety nie minęło dużo czasu, zanim produkt został wycofany i przeprosiny za rzekomo błąd produkcyjny. Sheepedia wyjaśniła, że ​​nie będzie już sprzedawać kubka Ubisoft x Sheepedia ze względu na „błąd” podczas procesu produkcyjnego, który spowodował, że uchwyt kubka znajduje się wewnątrz.

https://twitter.com/ZhugeEX/status/1298892804870025217?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1298892804870025217%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.ladbible.com%2Ftechnology%2Fgaming-ubisoft-china-sorry-for-releasing-coffee-cup-with-handle-on-inside-20200908

Jak widać powyżej, jest to dość rażąca wada konstrukcyjna pojemnika na napoje. Jednak analityk branżowy Daniel Ahmad, twierdził, że Ubisoft China i Sheepedia zrobiły to celowo i że jest to właściwie sposób na wzbudzenie zainteresowania ich nadchodzącą linią ubrań i akcesoriów.

Sprytna kampania marketingowa?

Ahmad wyjaśnia, że ​​Ubisoft China jest znany z luźnego podejścia, zabawiając się reputacją gier Ubisoftu. Zapewne więc widzimy wirusową kampanię marketingową, a nie rzeczywisty błąd produkcyjny. Argumentem przemawiającym za jego twierdzeniem jest fakt, że na poprzednim wydarzeniu zorganizowanym przez Ubisoft China też była taka „wpadka”. Jeden ze stołów „przenikał”przez jedną ze ścian.

Kubek od Ubisoftu

O dziwo fani zareagowali z entuzjazmem, a wielu z nich zadeklarowało chęć kupienia takiego kubka. Wielu złośliwych dodaje, że idealnie nadaje się na półkę z gadżetami. Idealnie oddaje stan gier, które wydaje Ubisoft.

A wy chcielibyście taki kubeczek? Poranna kawa nabierałaby nowego, zgliczowanego charakteru… 😛

Może Cię zainteresować