Dariusz Szpakowski zapowiada “sporo nowości” w FIFA 21

Fani piłki nożnej zapewne czekają już na oficjalną zapowiedź FIFA 21. Electronic Arts wciąż jednak nie podaje żadnych szczegółów związanych z nową odsłoną.

Kiedy FIFA 21?

Z powodu obecnej sytuacji sport, jak i wiele innych gałęzi przemysłu i rozrywki, przeżywa spory kryzys. Nie oznacza to jednak, że w tym roku nie ukażą się kolejne odsłony dużych tytułów. Mowa tutaj m.in. o FIFA 21, nad którą prace cały czas trwają. Jeżeli jednak wierzyć znanemu komentatorowi sportowemu, czeka nas “sporo nowości”.

Prawdopodobnie nowa część zostanie zapowiedziana najpóźniej w nocy z 11 na 12 czerwca, podczas konferencji EA Play. Niewątpliwie fanów popularnego symulatora piłki nożnej czeka mnóstwo zmian. Jest to oczywiście związane z debiutem nexgenów – PlayStation 5 oraz Xboxa Series X.

Co szykuje nam EA Sports?

Podczas internetowego programu Misja Futbol na Kanale Sportowym, Dariusz Szpakowski oznajmił, że nagrywa już kwestie do tegorocznej odsłony serii. Znany komentator sportowy od wielu lat jest jednym z głosów polskiej wersji FIFA. Na antenie obiecał fanom, że w nowej części czeka na nich „sporo nowości”.

Kiedy FIFA 21

Po chwili komentator oznajmił, że nie może zdradzić żadnych szczegółów na ten temat. Jednak biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenie Szpakowskiego z tą serią, możemy mu wierzyć na słowo. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na oficjalną zapowiedź.

Przypominamy, że zgodnie z tradycją, każda kolejna odsłona gry zawsze pojawiała się pod koniec września.

Kiedy FIFA 21