×

Na pewno chcesz zobaczyć, jak Henry Cavill znany jako Geralt z Rivii, składa komputer!

Henry Cavill buduje komputer, aby udowodnić fanom jedno — że jest zapalonym graczem PC-towym. Tego się zapewnie nie spodziewaliście!

Henry Cavill buduje komputer

Tak, Wiedźmin i Superman w jednym jest zapalonym graczem na PC, Henry Cavill buduje komputer. Wykorzystuje on pandemię COVID-19, aby udowodnić to fanom, wypełniając zeszłoroczną obietnicę zbudowania własnego niestandardowego komputera do gier w najbardziej uwodzicielski sposób. I to wszystko bez odpowiedniego operatora i scenariusza, bo aktor zalicza kilka drobnych wpadek.

https://www.instagram.com/tv/CCs-N1Eh2Z5/?utm_source=ig_embed

Aktor naprawdę uwielbia gry wideo!

Wbrew pozorom nagranie nie powstało pod publikę, a Cavill wielokrotnie deklarował się jako aktywny gracz. To także dzięki temu jego kreacja Wiedźmina jest tak świetna, albowiem jest on ogromnym fanem świata Sapkowskiego. Przed zagraniem roli Geralta, Henry przeczytał wszystkie książki z udziałem zabójcy potworów, a grę Wiedźmin III: Dziki Gon przechodził wielokrotnie.

Sam przyznaje, w rozmowie z kultura.gazeta.pl że w gry wideo grywa od 10 roku życia. Niedużo także brakowało, aby aktor nie dostał roli Supermana. Wszystko przez to, że grał w World of Warcraft i nie chciało mu się odbierać telefonu:

To nie koniec „nerdowskich” skłonności Cavilla! Uwielbia on także malować figurki z uniwersum Warhammera i wolnej chwili poświęca się swojej pasji.

https://www.instagram.com/p/B-39B5ShMWw/?utm_source=ig_embed

Aktor bywa szczery do bólu i nic dziwnego, że ma takie grono fanów. Jak widać nie tylko „dzieciaki” grają w gry wideo 😉

Henry Cavill buduje komputer
Źródła: www.instagram.com, www.gq-magazine.co.uk, kultura.gazeta.pl
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować