×

GOG.com ma już 12 lat! Z tej okazji ruszyła wielka wyprzedaż – 200 gier w super cenach

Internetowy sklep GOG.com świętuje 12 lat na rynku. Z tej okazji serwis zorganizował wielką wyprzedaż gier. Przeceny sięgają nawet 90 proc.!

GOG.com ma już 12 lat!

W dobrym towarzystwie czas szybko płynie – tymi słowami internetowy sklep GOG.COM przypomniał o swoich 12. urodzinach. Z tej okazji przedstawiciele sklepu przygotowali dla graczy wielką wyprzedaż, w ramach której obniżono ceny ponad 200 gier.

W ciągu ostatnich dni w serwisie pojawiły się naprawdę ciekawe perełki. Mowa tutaj m.in. o Metal Gear, Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2: Substance oraz zestawie Konami Collector’s Series: Castlevania & Contra. To wszystko można teraz nabyć w naprawdę korzystnej cenie.

GOG.com świętuje 12 lat

Ponadto w ofercie pojawiła się również wyśmienita gra Silent Hill 4: The Room. Do sprzedaży powróciła również Kolekcja: Tylko RED, w ramach której możecie zgarnąć wszystkie gry z uniwersum Wiedźmina (z najwyższym w historii rabatem!) oraz egzemplarz Cyberpunka 2077 w przedsprzedaży.

Na jakie tytuły warto zwrócić jeszcze uwagę w wielkiej, urodzinowej wyprzedaży GOG.COM?

  • The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition – 5,99 zł
  • The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition – 44,99 zł
  • Darksiders Genesis – 64,99 zł
  • Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut – 10,79 zł
  • Deus Ex: Mankind Divided – 16,09 zł
  • Frostpunk: Game of the Year edition – 119.49 zł

Pod tym adresem znajdziecie z pełną listę gier na wyprzedaży. Promocja potrwa do 9 października do godziny 15:00 czasu polskiego.

Może Cię zainteresować