×

Trwają poszukiwania pracowników do Neuralinka. Elon Musk przypomina o tym na Twitterze

To zaskakujące, ale Elon Musk szuka pracowników na Twitterze. Po prezentacji Neuralinka wzrosło zapotrzebowanie na większą kadrę pracowniczą?

Elon Musk szuka pracowników

Kontrowersyjny CEO Tesli słynie z tego, że często przesiaduje na Twitterze. Ostatnimi czasy przypomina, że szuka nowych pracowników do projektu Neuralink. Zaprasza w szczególności osoby posiadające wiedzę oraz doświadczenie z telefonami komórkowymi. Wszystkich chętnych swego czasu prosił o zgłoszenie się pod adres e-mailowy engineering@neuralink.com. Tym razem ma prośbę, aby chętni oznaczyli go bezpośrednio w komentarzach.

https://twitter.com/elonmusk/status/1307365838723350536

Czyżby Musk niezbyt precyzyjnie określił, kogo poszukuje? A może jego skrzynkę zalały dziesiątki CV od osób, które nie posiadają odpowiedniego doświadczenia? Ciężko określić, ale wątpliwe jest, aby chętnych brakowało. Przedsiębiorca jest przez wielu postrzegany jako wizjoner, a sam posiada dość liczne grono fanów, co widać po liczbach obserwujących w jego miedziach społecznościowych.

Elon Musk szuka pracowników

Problemy z nowym projektem?

Prezentacja nowego projektu Muska ciężko zaliczyć do tych udanych. Naukowi eksperci dość negatywnie ocenili potencjał Neuralinku, a sama prezentacja nie pokazała niczego zaskakującego. Czyżby więc najnowszy oraz „rewolucyjny” wynalazek miał kłopoty? Wątpliwe, bardziej realistyczna teoria zakłada, że miliarder szuka osób z konkretnymi zdolnościami. Elon Musk już niejednokrotnie udowodnił, że potrafi myśleć nieszablonowo, a jego pomysły potrafią przynosić ogromne zyski.

Kiedy pojawią się kolejne doniesienia o Neuralink? Tego niestety niewiadomo.

Może Cię zainteresować