Sony ugina się pod krytyką konsoli. Zapowiada specjalne wersje PS5, które mają być „super wyjątkowe”

Edycje specjalne PlayStation 5 mają być rewolucją w kwestii wyglądu konsoli od Sony. Wydaje się jednak, że to odpowiedź na memy w sieci.

Edycje specjalne PlayStation 5

Edycje specjalne PlayStation 5 mają być odpowiedzią na liczne komentarze w sieci? Pierwotny wygląd konsoli część internautów zachwycił. Przypomnijmy prezentacje owego sprzętu:

Jednak większość internautów nie miała litości dla wyglądu konsoli. Ilość memów w sieci jest porażająca. Okazuje się, że najwyraźniej Sony wzięło sobie te opinie do serca. Jak twierdzi wiceprezes PlayStation ds. Projektowania UX Matt MacLaurin. Powiedział on, że:

Na pewno zobaczysz edycje specjalne. Będzie je można dopasować w dużo bardziej zaawansowany sposób niż poprzednie generacje. Chociaż jest to sztandarowy / referencyjny, możesz liczyć na jeszcze piękniejsze (i miejmy nadzieję radykalne) edycje specjalne.

Edycje specjalne PlayStation 5

W szczególności MacLaurin wskazał na swoje podekscytowanie perspektywą wersji Horizon Forbidden West. Wygląda na to, że Sony będzie czerpać inspirację z ekskluzywnych produkcji, które pojawią się na konsoli w przyszłości. W szczególności MacLaurin stwierdził:

Dostosowywanie za pomocą edycji specjalnych wykracza poza wszystko, co widzieliśmy wcześniej.

Ponadto ze słów MacLaurina wydaje się, wygląda na to, że będziemy mieć więcej opcji dostosowywania wyglądu konsoli niż w poprzednich modelach. Jednakże nie wiadomo w jaki sposób miało by to działać. PS4 pozwala obecnie użytkownikom zmieniać kolory interfejsu i implementować określone motywy tła, ale także, że użytkownicy nowej konsoli będą mogli sobie pozwolić na więcej.

Edycje specjalne PlayStation 5

Interfejs PS5 zostanie wkrótce udostępniony, więc miejmy nadziejęnadzieję, że Sony ujawni nowe opcje dostosowywania swojej nowe konsoli. Ciekawe czy plotki o tym, że PlayStation 5 będzie mieć wysoką cenę i zajmie sporo miejsca przed telewizorem się potwierdzą.

Co sądzicie o wyglądzie PlayStation 5?