Reklama

DJI Mavic Air 2 już w sprzedaży. To jeden z najlepszych dronów na rynku

DJI Mavic Air 2 należy do najlepszych sprzętów w swojej kategorii. Mały, zwinny i szybki, nagrywający w 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości 4K.

Malutki dron już dostępny

DJI Mavic Air 2 to kompaktowe urządzenie wyposażono w wiele ciekawych rozwiązań technologicznych. Najważniejsze, że maszyna potrafi nagrywać w rozdzielczości 8K dzięki kamerze z sensorem CMOS 1/2 oraz matrycą 48 MP. Potrafi także nagrywać wideo hyperlapse, a materiał filmowy nagrywany w 4K może być rejestrowany w 60 klatkach na sekundę. Producent dodatkowo dodał kilka różnych trybów robienia zdjęć np. SmartPhoto.

Reklama
DJI Mavic Air 2

W sprzyjających warunkach pogodowych (bez wiatru) dron utrzyma się w powietrzu przez 34 minuty. Jego maksymalny zasięg oceniono na 18,5 km. Przesyłanie filmów w rozdzielczości 1080 p jest możliwe do 10 km od odbiornika. DJI Mavic Air 2 waży zaledwie 570 gramów i jego najdłuższy bok nie ma więcej niż 18 centymetrów. Do tego wciąż można go złożyć i całość mieści się na wyciągniętej dłoni. Jest on już dostępny na oficjalnej stronie producenta i za jego podstawową wersję zapłacimy 849 euro (ok 3850 zł). Z kolei edycja Fly More Combo kosztuje 1049 euro ( 4800 zł). Czas realizacji określono na okres od 12 do 17 dni od daty złożenia zamówienia.

Sprzęt prezentuje się imponująco i niezwykle kompaktowo! Korzystacie z dronów?

Reklama