×

Darmowa kopia gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z GOG GALAXY 2.0. Czyli nie trzeba płacić grosza wiedźminowi!

Darmowa kopia Wiedźmina 3: Dziki Gon jest dostępna dla wszystkich, którzy zakupili grę na inną platformę niż GOG. Wystarczy połączyć konta.

Darmowa kopia Wiedźmina 3: Dziki Gon

Darmowa kopia Wiedźmina 3: Dziki Gon to ciekawa oferta i miły gest ze strony GOG-a oraz Redów. Niedawno obchodziliśmy piąte urodziny gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, a przed nami jeszcze jeden dobry powód, by wrócić do tego kultowego tytułu od CD PROJEKT RED. Jeśli masz już grę na dowolnej platformie PC lub konsoli, możesz teraz odebrać darmową kopię w GOG GALAXY 2.0. W przyszłości możesz się spodziewać więcej tego typu wydarzeń na polskiej platformie.

Darmowa kopia Wiedźmina 3

Czym jest GOG GALAXY 2.0?

GOG GALAXY 2.0 to aplikacja, która pozwala połączyć listy znajomych i gry z różnych platform w jednym miejscu. Dzięki funkcjonalnej i starannie zaprojektowanej bibliotece, możesz uporządkować swoje gry PC oraz tytuły konsolowe. Można nimi bezproblemowo zarządzać, uruchamiać dowolną grę na PC oraz śledzić postępy. Mamy także stały podgląd na statusy znajomych, ich osiągnięcia i czas gry na wszystkich połączonych platformach.

W jaki sposób mogę odebrać grę Wiedźmin 3: Dziki Gon za darmo?

Jeśli połączysz platformę, na której już masz Wiedźmina 3 z naszą aplikacją GOG GALAXY 2.0, otrzymasz darmową kopię gry z GOG.COM. Tytuł pojawi się w aplikacji w twojej bibliotece gier. GOG GALAXY 2.0 zaimportuje również twoje postępy z Wiedźmina 3, w tym osiągnięcia i czas gry.

Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji zawiera kilka ekskluzywnych dodatków cyfrowych: ścieżkę dźwiękową rozszerzoną o 4 dodatkowe utwory, oficjalne szablony papierowych zabawek z serii Wiedźmin, zaprojektowane przez Tougui, oraz komiks „Wiedźmin. Dom ze szkła” w wersji cyfrowej. Posiadacze wersji GOG.COM mogą pobrać wszystkie te dodatki, korzystając z aplikacji GOG GALAXY 2.0.

Darmową kopię gry możesz odebrać w aplikacji przez cały tydzień, do 23 czerwca, do godziny 13:00.

Darmowa kopia Wiedźmina 3
Źródła: Informacja prasowa
Fotografie: gog.com

Może Cię zainteresować