×

Panasonic KX-DT680 i KX-DT635 czyli powrót do telefonów biurkowych

Cyfrowe telefony biurowe od Panasonic oznaczono jako KX-DT680 i KX-DT635. Są bardziej poręczne, a do tego prezentują się bardziej nowocześnie.

Nowa generacja cyfrowych telefonów biurkowych

Przewiduje się, że w 2024 roku wiele korporacji nadal będzie korzystać ze stacjonarnych urządzeń cyfrowych. Dlatego Panasonic opierając się na tych danych postanowił wprowadzić do sprzedaży nową generację cyfrowych telefonów biurkowych.

cyfrowe telefony biurowe od Panasonic

Seria KX-DT6 ma zapewnić firmom wydłużenie okresu eksploatacji swoich systemów telekomunikacyjnych. Dodatkowo pracownicy mają uzyskać dostęp do cyfrowych telefonów biurkowych o smukłych i nowoczesnych wyglądzie. Jak powiedziała Shinta Muya, European Product Marketing Manager w Panasonic Communication Solutions:

Organizacje rozważające modernizację swoich systemów telekomunikacyjnych często stoją przed niełatwą decyzją. Czy powinny zainwestować w nowy system IP oraz wymianę instalacji elektrycznej w biurach i liczyć się ze związanymi z tym kosztami, czy może po prostu pozostać przy istniejącym działającym systemie i wymienić telefony cyfrowe na nowe.

Nasi partnerzy handlowi mogą dodać do swojej oferty najnowsze cyfrowe telefony biurkowe. Te urządzenia zapewnią ich klientom niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie, które wydłuży okres eksploatacji ich istniejących systemów telefonicznych oraz da pracownikom dostęp do nowoczesnych i bogatych w wiele funkcji telefonów biurkowych.

Panasonic KX-DT680 i KX-DT635 – co posiadają?

Telefony Panasonic KX-DT680 i KX-DT635 niedługo będą dostępne na rynku. Na razie ich cena nie jest znana. Urządzenia zaprojektowane są do współpracy z serwerami komunikacyjnymi Panasonic z serii NS lub NSX.

KX-DT680 oferuje:

  • kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3 cala (480 x 272);
  • mniejszą obudowę (w porównaniu do swoich poprzedników);
  • spersonalizowany ekran telefonu;
  • przyciski funkcyjne z możliwością autoetykietowania (w sumie 48 funkcji z opcją przełączania stron pomiędzy czterema kartami),
  • elektroniczny podnośnik słuchawki Electronic Hook Switch (EHS) – ułatwia on współpracę z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym.

W nieco prostszym modelu KX-DT635 kombinacji przycisków jest 24, a ekran nie jest kolorowy. Jednakże Panasonic ma na rynku konkurencję. SOHO Line H31 to telefon stacjonarny dla małych i średnich firm, który także powalczy o uwagę klienta.

Ciekawe czy cyfrowe telefony biurowe od Panasonic będą cieszyć się popularnością.

Źródła: www.telepolis.pl, techno-senior.com, www.telix.pl
Fotografie: twitter.com

Może Cię zainteresować