Reklama

Corsair łączy siły z Ubisoftem. Zapewnia także wsparcie dla kart graficznych ASUS Aura

Corsair łączy siły z Ubisoftem, aby zapewnić graczom jak największe doznania z rozgrywki. Dodatkowo potwierdzono współpracę z Ausem.

Corsair łączy siły z Ubisoftem

Corsair łączy siły z Ubisoftem w kwestii gry Hyper Scape. Jest to premierowa gra typu battle royale od francuskiego wydawcy, która otrzymała pełne wsparcie oprogramowania CORSAIR iCUE. Tytuł, który jest już w fazie otwartych testów beta. To najnowsza produkcja oferująca rozgrywkę zintegrowaną z dynamicznym oświetleniem LED RGB tworzonym przez kalifornijskiego producenta.

Reklama

Wszystkie części RGB komputera zgodne z iCUE będą na bieżąco reagować na wydarzenia w grze. Dodatkowo, CORSAIR rozszerzył swoją dotychczasową współpracę z firmą ASUS, dodając wsparcie dla kart graficznych kompatybilnych z programem ASUS Aura.

Wsparcie dla wielu urządzeń

Wsparcie podświetlenia LED RGB dla Hyper Scape będzie pełne, od pamięci DRAM, wentylatorów, oświetlenia ambientowego po klawiaturę czy myszkę. W najnowszym tytule od Ubisoftu gracze walczą ze sobą na terenie zrujnowanego miasta. W trakcie starć online gracze rywalizują z dziesiątkami przeciwników o to, by pozostać jedyną żywą postacią na mapie.

Ponadto, dzięki współpracy CORSAIR z francuskim studiem, gracze będą mogli odebrać bezpłatną skórkę CORSAIR RGB dla postaci w grze, aby zaprezentować innym swój nietuzinkowy styl na polu bitwy. Skórka będzie dostępna do odblokowania w dniu oficjalnej premiery Hyper Scape.

Reklama

Współpraca z Asusem

Aby jeszcze bardziej zwiększyć możliwości synchronizacji oświetlenia całego komputera, CORSAIR rozszerzyło dotychczasową współpracę z firmą ASUS. Dotychczas obejmowała tylko wsparcie dla wybranych płyt głównych tajwańskiego producenta. Od teraz oprogramowanie CORSAIR iCUE może zarządzać oświetleniem RGB kart graficznych kompatybilnych z ASUS Aura.

Corsair łączy siły z Ubisoftem

Wszystko przy pomocy zainstalowanej najnowszej wersji oprogramowania ASUS Aura Sync Utility. Kombinacja wszystkich komponentów RGB sterowanych przez oprogramowanie iCUE, takich jak wentylatory, układy chłodzące, pamięć RAM, karty graficzne i płyty główne, w końcu umożliwia stuprocentową synchronizację oświetlenia w komputerze. Produkty RGB ASUS Aura aktualnie nie oferują synchronizacji podświetlenia dla gier zintegrowanych z iCUE, ale ich obsługa zostanie w pełni zaimplementowana w już nadchodzących aktualizacjach oprogramowania tworzonego przez Korsarzy.

Corsair łączy siły z Ubisoftem

Co więcej, oprogramowanie iCUE umożliwia wygodne sterowanie oświetleniem i wybór profili na komputerze bezpośrednio w nakładce Xbox Game Bar. Jest to możliwe dzięki niedawno opublikowanej aplikacji CORSAIR iCUE Game Bar Widgets. Znajdziemy ją do bezpłatnego do pobrania w sklepie Microsoft Store i sklepie widżetów Game Bar.

Widżety przygotowane wspólnie z Xbox pozwalają na wybór zapisanych profili iCUE. Zaletą programu jest to, że działa on w tle i nie ma potrzeby otwierania programu klienckiego.

Reklama