Reklama

Ten wyjątkowy rysik do Nintendo Switch umożliwia rysowanie w każdym miejscu na świecie

Colors Live na Nintendo Switch trafiło Kickstarter. I szczęśliwe zebrało odpowiednią ilość funduszy do realizacji nowego dodatku do konsoli.

Konsola jako tablet graficzny

Colors Live na Nintendo Switch to aplikacja i gra do malowania, która przekształca konsolę w tablet artystyczny. Wszystko za sprawą rysika wrażliwego na nacisk. Ambitny projekt sfinansowano na Kickstarterze i zebrano aż 166 784 z zamierzonych 16 318 dolarów. Rysik jest elementem towarzyszącym aplikacji Colors Live, cyfrowej aplikacji do malowania. Jest ono następcą rysunkowej gry rysunkowej Nintendo 3DS Colors! 3D.

Reklama
Colors Live na Nintendo Switch

SonarPen to przewodowy rysik, który łączy się z 3,5 mm gniazdem audio Switcha z powodu braku wbudowanego Bluetooth w konsoli. Rysik jest również wrażliwy na nacisk, więc właściciele Switcha mogą wywierać odpowiednią siłę nacisku na ekran dotykowy LCD Switcha.

Colors Live na Nintendo Switch

Dzięki temu użytkownik może stosować różne stopnie jasności lub odcieni na rysunku. onarPen w tej grze wykorzystuje technologię, która wysyła ton 8 000 Hz przez kabel i końcówkę rysika. Dzięki temu SonarPen może dokładnie mierzyć ciśnienie.

Colors Live na Nintendo Switch

Gdy rysik styka się z ekranem przełącznika, dźwięk jest tłumiony, a następnie wykorzystywany do pomiaru siły nacisku. Mikrofon w rysiku rejestruje różnicę w tonie, a następnie przesyła go przez kabel do gniazda, dzięki czemu aplikacja Colors Live rejestruje dźwięk.

Reklama

Co myślicie o możliwości tworzenia swoich obrazków na Nintendo Switch?

Reklama