Reklama

Automat do napojów stworzony w całości z tekstury. To się nazywa ekologiczne rozwiązanie

Automat do napojów wykonany z kartonu zadziwiająco sprawnie działa! Jednak szkoda, że nie potrafi chłodzić płynów przed podaniem…

Automat do napojów wykonany z kartonu

Każde biuro musi posiadać swój Automat do napojów, ale wykonany z kartonu ma tylko jedna firma! Hacomo to firma z siedzibą w mieście Higashi Kagawa w Prefekturze Kagawa, znajduje się wyjątkowy automat. Jest on w całości wykonany z tekstury. No dobrze, trafiło się też kilkanaście gumek recepturek, które napędzają cały mechanizm. Całość prezentuje się niezwykle okazale i co najważniejsze — działa!

Reklama

Firma specjalizuje się w tekturze

Jednak pracownicy Hacomo nie tylko używają maszyny, ale też ją złożyli. To dlatego, że Hacomo jest producentem zestawów do tektury, a automat z tektury jest ich najnowszym dziełem. Jak pokazuje film, jest on w pełni funkcjonalny jako system do wydawania napojów. Wydaje się jednak, że działa w systemie honorowym, ponieważ można naciskać przyciski i wypić napój bez wkładania monety. Ponadto, ponieważ nie zużywa prądu, nie może tak naprawdę utrzymywać napojów w stanie schłodzonym lub podgrzanym.

Automat do napojów wykonany z kartonu

Dlatego przyciski do puszek z kawą są oznaczone jako „letnie”. Hacomo nie oferuje obecnie na sprzedaż pełnego automatu. Jednakże pracownicy twierdzą, że jest to w zasadzie zwielokrotniona i połączona wersja jego mniejszej, trzy-napojowej konstrukcji. Można ją zamówić na Amazonie za 990 jenów ( ok. 38 złotych). W ofercie firmy znajdują się także inne konstrukcje, które w całości powstają z papieru.

Znalazłoby się miejsce na taki automat w waszym miejscu pracy?

Reklama